TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 25 Јануари: Пред еден знак период за голема љубов

Женски магазин - 25.01.2022

ОВЕН Денеска не се очекуваат поголеми промени. Вашата деловна ситуација се одвива според планот. Сакате да ви се случи нова љубов и да уживате! Подготвени сте да се посветите на емоциите и да се препуштите. Здравјето се подобрува.

Ако се сомневате дека вашата врска тргнала на лошо, овие прашања може да ја спасат

Попара - 24.01.2022

Иако на прв поглед изгледа дека се е во ред, понекогаш внатрешното чувство ни кажува дека врската со саканата личност е разнишана и дека нашата емотивна врска паднала во криза. Анксиозноста во врската е реална и се случува дури и кај најдобрите од ...

Дневен хороскоп: Овој вторник проблеми за Лавовите, што ве чека вас?

Хаштаг - 25.01.2022

ОВЕН Денеска не се очекуваат поголеми промени. Вашата деловна ситуација се одвива според планот. Сакате да ви се случи нова љубов и да уживате! Подготвени сте да се посветите на емоциите и да се препуштите. Здравјето се подобрува.

Дневен хороскоп за вторник (25.01.2022)

ТВ21 - 25.01.2022

ОВЕН Денеска не се очекуваат поголеми промени. Вашата деловна ситуација се одвива според планот. Сакате да ви се случи нова љубов и да уживате! Подготвени сте да се посветите на емоциите и да се препуштите. Здравјето се подобрува.

Дневен хороскоп за вторник, 25 јануари 2022 година

Нетпрес - 25.01.2022

ОВЕН Денеска не се очекуваат поголеми промени. Вашата деловна ситуација се одвива според планот. Сакате да ви се случи нова љубов и да уживате! Подготвени сте да се посветите на емоциите и да се препуштите. Здравјето се подобрува.

Месечен љубовен хороскоп за февруари 2022 година

Скопје24 - 24.01.2022

Прочитајте како ќе ви бидат ѕвездите наклонети во февруари од аспект на љубовта и романтичните врски. Овен Во февруари ќе се појави личност која ќе придонесе за вашата самодоверба и ќе открие дел од вашите таленти.

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП 24 ЈАНУАРИ – 30 ЈАНУАРИ Близнаците градат ѕидови околу себе, Јарецот ќе ја искористи својата ...

+инфо - 24.01.2022

Овенот има можност да ја зацврсти врската со партнерот, Лавот на деловното поле ќе биде потребно да ја покаже својата тактика и шарм, успехот е неизбежен. Дознајте што предвидува вашиот неделен хороскоп за оваа недела на работното место, во љубовта ...

Дневен хороскоп за 24 јануари: Партнерот „бега“ од вас

Слободен Печат - 24.01.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 24 јануари, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. На професионално поле, ќе ви се укаже шанса за активности кои можат да ве доведат до идеја да започнете приватен бизнис.

Дневен хороскоп за понеделник (24.01.2022)

ТВ21 - 24.01.2022

ОВЕН Доколку планирате некои нови инвестиции, тоа ќе ви се исплати. Во наредниот период судбината ви оди во прилог. Може да очекувате интересни случувања со личност која ви се допаѓа. Слаба циркулација во нозете. БИК Имате шанса да напредувате.

Дневен хороскоп: Еден знак ќе има проблеми со бубрезите

Press24 - 24.01.2022

ОВЕН Доколку планирате некои нови инвестиции, тоа ќе ви се исплати. Во наредниот период судбината ви оди во прилог. Може да очекувате интересни случувања со личност која ви се допаѓа. Слаба циркулација во нозете. БИК Имате шанса да напредувате.

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 24 ЈАНУАРИ: Биковите ќе грешат, Лавовите ќе донесат голема одлука…

Еспресо - 24.01.2022

Вредни сте и подготвени максимално да се посветите на работата. Ве очекува поволен ден за нови одлуки. Со саканата личност ќе најдете начин да решите некои проблеми и несогласувања од минатото. Работите полека ќе се подобрат.

Дневен хороскоп за понеделник, 24.01.2022: Потребен ви е момент на инспирација за да покренете лавина од нечии чувства ...

Екран - 24.01.2022

Овен Љубов: Бидете внимателни и воздржани пред блиска личност. Повнимателно анализирајте го вашиот партнер за да откриете некои од скриените пораки. Работа: Избегнувајте прекумерна изложеност во друштво на соработници.

Дневен хороскоп за понеделник (24.01.2022)

4NEWS - 24.01.2022

ОВЕН Доколку планирате некои нови инвестиции, тоа ќе ви се исплати. Во наредниот период судбината ви оди во прилог. Може да очекувате интересни случувања со личност која ви се допаѓа. Слаба циркулација во нозете. БИК Имате шанса да напредувате.

Дневен хороскоп (24 јануари 2022)

Нетпрес - 24.01.2022

ОВЕН Доколку планирате некои нови инвестиции, тоа ќе ви се исплати. Во наредниот период судбината ви оди во прилог. Може да очекувате интересни случувања со личност која ви се допаѓа. Слаба циркулација во нозете. БИК Имате шанса да напредувате.

Хороскоп за понеделник, 24 јануари

Кумановски м. - 24.01.2022

ОВЕН Доколку планирате некои нови инвестиции, тоа ќе ви се исплати. Во наредниот период судбината ви оди во прилог. Може да очекувате интересни случувања со личност која ви се допаѓа. Слаба циркулација во нозете. БИК Имате шанса да напредувате.

ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО СЕКОЈ ПАТ: 20 феноменални и лесни начини за зголемување на СТРАСТА во кревет

4NEWS - 23.01.2022

Можеби мислите дека пресудна работа во врската е љубовта, но време е да сфатите дека тоа е само романтична заблуда. Страста е она што ја прави секоја врска, всушност, магична, а партнерите зависат еден од друг.

Хороскоп за понеделник (24 јануари)

Порта - 23.01.2022

ОВЕН Ситуацијата околу вас изгледа многу променлива и тешко е точно да се предвиди нечија реакција или одговор. Подобро е да се следат докажаните правила и да се избегне секаков вид на ризик.

Дневен хороскоп за понеделник, 24-ти јануари 2022-ра

Нетпрес - 24.01.2022

ОВЕН Ситуацијата околу вас изгледа многу променлива и тешко е точно да се предвиди нечија реакција или одговор. Подобро е да се следат докажаните правила и да се избегне секаков вид на ризик.

Неделен хороскоп од 24 до 30 јануари: девицата среќна и задоволна, бикот спремен за љубовен предизвик

Репортер - 24.01.2022

Овен Постапувате многу претпазливо и не сакате да ризикувате премногу во деловните и финансиските преговори. Сепак, ќе мора да се соочите со некои предизвици кои не се по ваш вкус или вкус. Навреме побарајте добар совет од постара личност.

Дневен хороскоп за понеделник, 24-ти јануари 2022-ра

Вистина.мк - 24.01.2022

Ситуацијата околу вас изгледа многу променлива и тешко е точно да се предвиди нечија реакција или одговор. Подобро е да се следат докажаните правила и да се избегне секаков вид на ризик. Одложете некоја напорна работа додека не добиете подобри ...

Дневен хороскоп за 23 јануари: Ослободете се од мислите што ве заробуваат

Слободен Печат - 23.01.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 23 јануари, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Периодов имунитетот ви е слаба страна и погрижете се да внесувате што повеќе витамини.

Дневен хороскоп за недела (23.01.2022)

4NEWS - 23.01.2022

ОВЕН Денеска ве очекуваат помали компликации на деловно поле. Избегнувајте непромислени конфликти. Сомнеж за вашите емотивни одлуки. Не сте секогаш сигурни како да продолжите на ова поле. Вашата кожа е склона кон иритации.