TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Познатата пејачка СКРШЕНА од болка: ГО ИЗГУБИЛА бебето, се јави од болница и ја објави тажната вест

Попара - 25.11.2021

Пејачката се надевала дека се ќе биде во ред, но отишла на ултразвук и срцето на детето не чукало. Познатата пејачка Џеси Џеј на Инстаграм откри дека го изгубила бебето кое го зачнала со вештачко оплодување.

(ФОТО) Пејачката објавила дека го изгубила бебето, но сепак одржува концерт: „Тоа и треба на мојата душа“

Екран - 25.11.2021

Откако на својот Инстаграм профил ја сподели тажната вест за спонтан абортус, британската пејачка Џеси Џеј потврди дека сепак ќе настапува, само еден ден откако дозна дека „срцето на бебето престанало да чука“.

ФОТО | Пејачката Џеси Џеј со емотивна објава: Го изгубив бебето, не можам да ги контролирам своите емоции

Слободен Печат - 25.11.2021

Пејачката Џеси Џеј објави дека доживеала спонтан абортус. Џеси на својот инстаграм-профил објави фотографија на која држи тест за бременост. Таа не откри колку време е бремена, но откри дека на третиот ултразвук дознала дека чукањето на срцето на ...

Џеси Џеј го загубила бебето: Пејачката објави расплакана фотографија на Инстаграм, скршена и очајна: „Неговото срце ...

Точка - 25.11.2021

Пејачката Џеси Џеј на Инстаграм откри дека го загубила бебето, кое го зачнала со вештачко оплодување. Имено, пејачката чие вистинско име е Џесика Корниш (33) споделила расплакана фотографија со своите следбеници и го опишала својот пат до ...

Решив сама да одгледувам дете, но неговото срце престана да чука: Тажна исповед на Џеси Џеј по спонтаниот абортус

Женски магазин - 25.11.2021

Бројните планови кои ги направила паднале во вода кога ѝ рекле дека срцето на бебето не чука повеќе... Светски познатата пејачка Џеси Џеј преку социјалната мрежа Инстаграм, со фотографијата на која е во кревет и со тест за бременост, објави дека ...

ПЕЈАЧКАТА ШОКИРАШЕ СО ЕМОТИВНАТА ОБЈАВА Го изгубив бебето, огромна е тагата (ФОТО)

+инфо - 25.11.2021

Таа не откри колку точно е бремена, но откри дека на третиот ултразвук дознала дека отчукувањата на срцето на бебето повеќе не се слушаат. ФОТО: ...