TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Браќа од Тексас до смрт го претепале очувот, кој ја силувал нивната деветгодишна полусестра

Канал5 - 27.01.2022

Двајца браќа од Јужен Тексас се уапсени затоа што го претепале својот очув до смрт поради наводно сексуално злоставување на нивната полусестра, пишува Fox News. Полицијата ги уапсила Алехандро и Кристијан Тревин и нивниот пријател Хуан Едуардо ...

Браќата до смрт го претепале нивниот очув кој сексуално ја злоставувал нивната 9-годишна сестра

Во Центар - 26.01.2022

Браќата Алехандро Тревино (18) и Кристијан Тревино (17) беа уапсени откако со нивниот пријател до смрт го претепале својот очув во Тексас затоа што сексуално ја злоставувал нивната сестра.

Двајца браќа го убиле очувот педофил, ја злоставувал нивната деветгодишна сестра

Локално - 26.01.2022

Америка ја потресе уште една приказна за одмазда на педофил. Двајца браќа тинејџери и нивниот пријател се уапсени по убиството на очувот кој сексуално злоставувал деветгодишно девојче. Нивниот очув Габриел Кинтанила, веќе обвинет за злоупотреба на ...