TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за сабота, 25.06.2022: Не се безначајни недоразбирањата кои ве придружуваат во љубовниот живот, но не ...

Екран - 25.06.2022

Овен Љубов: Понекогаш е тешко да се повлече јасна линија или да се стави знак на еднаквост, помеѓу гласот на разумот и неконтролираните емоции. Работа: Следете го примерот на една успешна личност од вашата околина и не ризикувајте непотребно.

Дневен хороскоп за 24. јуни 2022 година.

Канал5 - 24.06.2022

Дневен хороскоп за петок, 24. јуни 2022 година. Рак 22.6-22.7. Љубов Пред вас е прекрасен ден за дружење и проширување на хоризонтите. Ќе се збогатите со нови лица и свежи идеи. Кариера Само оние кои работат со луѓе , ќе ги исполнуваат со радост ...

Дневен хороскоп за 24 јуни: Ве очекуваат многу непланирани разговори

Слободен Печат - 24.06.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 24 јуни , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Бидете динамични и професионални како што занете да бидете и денешниот ден не треба да биде пречка на вашето деловно патување овој петок.

Што ни подготвија ѕвездите за 24 јуни: Биковите шармираат, Близнаците ќе добијат „лош сигнал“, а Лавовите имаат нови ...

Еспресо - 24.06.2022

Не се наметнувајте премногу и не се заморувајте од работните обврски кои можат да почекаат. На емотивно поле, можни се помали расправии со саканата личност. Чувствувате дека односите ви се заладени, се одалечувате еден од друг.

Дневен хороскоп за петок, 24.06.2022: Понекогаш треба да се исклучи разумот, има работи што не можете да ги објасните ...

Екран - 24.06.2022

Овен Љубов: Забележувате дека вашата сакана личност нема емоционална храброст или искреност да ги изрази своите намери. Размислете за вашите маани. Работа: Некој се обидува да ви го наметне своето решение или одредени услови.

Дневен хороскоп за 24 јуни: Изненадување за еден знак во Зодијакот

Женски магазин - 24.06.2022

Овен Работа: На крајот на работната недела типичните Овни ќе бидат полни со ентузијазам и нови идеи, за чие остварување допрва ќе треба да го чекаат следниот деловен циклус. Љубов: Овој ден во никој случај не е поволен за нови почетоци или за ...

Дневен хороскоп за четврток (23.06.2022)

4NEWS - 23.06.2022

Овен Денеска анализирате, но сепак носите погрешни заклучоци. Тоа е затоа што не сакате да ги признаете своите грешки. ЉУБОВ: Ве очекуваат сериозни проблеми со емотивниот партнер. РАБОТА: Нема да сакате премногу да се потпирате на другите.

Дневен хороскоп за петок: Само еден знак што ќе замисли денес, ќе може да оствари

Хаштаг - 24.06.2022

Овен Работа: На крајот на работната недела типичните Овни ќе бидат полни со ентузијазам и нови идеи, за чие остварување допрва ќе треба да го чекаат следниот деловен циклус. Љубов: Овој ден во никој случај не е поволен за нови почетоци или за ...