TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ова е Ѓорѓе кој ѕверски ја претепа Ивана од Нови Сад - соседите го опишуваат како агресивен и суетен

Press24 - 15.03.2019

Дваесет и четири годишниот Ѓорѓе Лацковиќ брутално ја претепал својата девојка, 22-годишната Ивана со која живеел во стан во Нови Сад. Полицијата го привела и одреден му е притвор од 48 часа, после што со кривична пријава за насилство во семејството ...

Ивана од Нови Сад крвнички претепана од момчето - завршила со скршени ребра, изгореници, исечено лице и хематоми

Press24 - 15.03.2019

Дваесет и четиригодишниот Ѓорѓе Лацковиќ е уапсен затоа што крвнички ја претепал својата 22-годишна девојка Ивана Филиповиќ и се изживувал над неа во нивниот изнајмен стан во Нови Сад. Вчера во 12 часот ја нападнал Ивана, а таа со стравични повреди ...

НЕВИДЕН МАСАКР ВО НОВИ САД: Со дрвена мотика и кршел раце и ребра на девојката, а со пегла ја горел по лицето

Магазин - 14.03.2019

Ѓорѓе. Л(24) брутално ја претепал својата девојка Ивана(22), со која живеел во стан во центарот на Нови Сад. Полицијата го притворила и одредено му е задржување во полициската станица од 48 часа и поднесена му е кривична пријава за насилство во ...

Лоши вести од болницата во која е згрижена претепаната Ивана

Курир - 15.03.2019

Здравствената состојба на Ивана Филиповиќ, која во вторникот беше ѕверски претепана од нејзиното момче Ѓорѓе Л. утринава се влошила, но таа е стабилна и не е животно загрозена. Семејството на Ивана е загрижено, но веруваат дека Ивана е во сигурни ...

Психопат, агресивен, суетен и љубоморен – ова е Ѓорѓе, кој ѕверски ја претепа Ивана

Курир - 15.03.2019

Дваесет и четиригодишниот Ѓорѓе Лацковиќ брутално ја претепал својата девојка, 22-годишната Ивана, со која живеел во стан во Нови Сад. Полицијата го привела и одреден му е притвор од 48 часа, после што со кривична пријава за насилство во семејството ...

Младо момче од Нови Сад е голем монструм: Неговата девојка заврши со скршени ребра, изгореници, исечено лице и хематоми

Курир - 15.03.2019

Дваесет и четиригодишниот Ѓорѓе Лацковиќ е уапсен затоа што крвнички ја претепал својата 22-годишна девојка Ивана Филиповиќ и се изживувал над неа во нивниот изнајмен стан во Нови Сад. Вчера во 12 часот ја нападнал Ивана, а таа со стравични повреди ...