TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кај Зелениково пронајден човечки труп

А1 On - 10.08.2022

На 9.8.2022 во 9.42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, пронашол човечки труп.

Во близина на железничката станица во Зелениково пронајден човечки труп

ТВ21 - 10.08.2022

На 09.08.2022 во 09.42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, пронашол човечки труп.

Во близина на железничката станица во Зелениково пронајден човечки труп

4NEWS - 10.08.2022

На 09.08.2022 во 09.42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, пронашол човечки труп.

Работник нашол човечки труп во близина на шини

Press24 - 10.08.2022

На 09.08.2022 во 09.42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, пронашол човечки труп.

Пронајден човечки труп кај железничката станицата Зелениково

Канал5 - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Пронајден човечки труп кај Железничката станица Зелениково

Слободен Печат - 10.08.2022

Кај Железничката станица Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. По наредба на јавен обвинител, телото ќе биде предадено за обдукција. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР ...

Кај Железничката станицата Зелениково пронајден човечки труп

Сител - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Пронајден човечки труп кај Железничката станицата Зелениково

Курир - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Кај Железничката станицата Зелениково пронајден човечки труп

Опсервер - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Кај Железничката станицата Зелениково пронајден човечки труп

Либертас - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Кај Железничката станицата Зелениково пронајден човечки труп

Независен - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Кај Железничката станицата Зелениково пронајден човечки труп

Zoom - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Пронајден човечки труп кај Зелениково

МКД - 10.08.2022

Вчера во 09.42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, пронашол човечки труп.

Пронајден човечки труп кај Железничката станицата Зелениково

Нетпрес - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Пронајден човечки труп кај железничката станица во Зелениково

Кајгана - 10.08.2022

Кај Железничката станица Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините синоќа бил пронајден човечки труп. –Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станица ...

ТЕЛО НАЈДЕНО KAJ ШИНИТЕ ВО ЗЕЛЕНИКОВО Трупот ќе биде даден на обдукција

+инфо - 10.08.2022

Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, пронашол човечки труп, се наведува во полицискиот билтен.

Пронајдено безживотно тело покрај железницата кон Велес

Скопје1 - 10.08.2022

На 09.08.2022 во 09.42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, пронашол човечки труп.

Кај Железничката станицата Зелениково пронајден човечки труп

Фокус - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...

Човечки труп пронајден кај Железничката станица Зелениково

еМагазин - 10.08.2022

Кај Железничката станицата Зелениково, во правец кон Велес, во близина на шините, вчера бил пронајден човечки труп. -Вчера во 9:42 часот во СВР Скопје, Т.Г., вработен во Македонски железници, пријавил дека на еден километар по Железничката станицата ...