TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сообраќајка во Аеродром: Со автомобил удрил моторџија па избегал

24Инфо - 12.07.2019

Кај кулите на Џеваир во населбата Аеродром се случи сообраќајна несреќа, откако автомобил од засега непозната марка дирекно удрил во мотоциклист по што избегал од местото на несреќата, дознава Курир.

Автомобил удри во мотоциклист во населбата Аеродром и избегал

Курир - 12.07.2019

Кај кулите на Џеваир на ул.1615 во населбата Аеродром се случи сообраќајна несреќа, откако автомобил од засега непозната марка дирекно удрил во мотоциклист пошто истиот избегал од местото на несреќата.

Несреќа во скопски Аеродром - автомобил удри во мотоциклист, возачот избегал

Сител - 12.07.2019

Кај кулите на Џеваир на ул.1615 во населбата Аеродром се случи сообраќајна несреќа, откако автомобил од засега непозната марка дирекно удрил во мотоциклист пошто истиот избегал од местото на несреќата.

НЕСРЕЌА НА ПЕТРОВДЕН: Автомобил удри во мотоциклист во населбата Аеродром и избегал

Магазин - 12.07.2019

Несреќа во скопската населба Аеродром, за среќа повредени нема. Кај кулите на Џеваир на ул.1615 во населбата Аеродром се случи сообраќајна несреќа, откако автомобил од засега непозната марка дирекно удрил во мотоциклист пошто истиот избегал од ...

Автомобил удри во мотоциклист во скопски Аеродром - екипите на МВР на терен

Press24 - 12.07.2019

Кај Џевахир кулите на ул.1615 во населбата Аеродром се случи сообраќајна несреќа, откако автомобил од засега непозната марка дирекно удрил во мотоциклист пошто истиот избегал од местото на несреќата, објави Курир .