TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Најмладата светска милијардерка го покажа голиот задник

Канал5 - 12.09.2019

Нејзиниот задник го одзема здивот, најмладата милијардерка на светот се сликаше потполно гола. Реалите ѕвездата на кланот Кардашијан - Џенер, младата Кајли Џенер на само 22 годишна возраст стана најмладата милијардерка на светот.

Најмладата милијардерка се сликаше со момчето и го покажа голиот задник (ФОТО)

Таратур - 12.09.2019

Најмладата од Кардашијан, Кајли Џенер стана најмладата милијардерка во светот. Џенер често пати вниманието го привлекува со жешки фотографии така беше и овој кога со својот партнер се сликаше за „Плејбој“.

Ким Кардашијан расплакана призна: Ми се заканува неизлечива болест

Попара - 12.09.2019

Ким Кардашијан (38) со денови не се чувствува добро и се жали на болки и отоци во зглобовите. За да утврди дали е сè во ред со нејзиното здравје, реалити ѕвездата ги направила потребните медицински испитувања.

Ким за само неколку минути заработи 2 милиона долари! ФОТО

+инфо - 12.09.2019

Нејзиниот сајт се блокирал од посетите, пренесуваат американските медиуми. Старлетата Ким Кардашијан (38) вчера ја пушти во продажба својата колекција „мидери“ за жени со разни облини СКИМС, која при претставувањето предизвика лоши коментари.

Само Ким Кардашијан го може ова! Жените се луди по нејзиниот нов производ!

Хитпортал - 12.09.2019

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан го промовираше својот нов производ Скимс, кој веќе е распродаден. Скимс е име за корсети кои ги измислила старлетата, а се произведуваат во разни облици. Според информациите од американските медиуми, жените полуделе ...

Кајли Џенер одговара на брзи прашања кај Елен, со ќеркичката Сторми (видео)

Црнобело - 12.09.2019

Поминаа 18 месеци откако Кајли Џенер и Тревис Скот станаа родители, а ова е првото гостување на Сторми во шоуто на Елен. Кајли Џенер се појави пред камера со Сторми за да одговори на брзите, жешки прашања на Елен.

За само неколку минути заработи 2 милиона долари, но и лоши вести: Ким Кардашијан неутешна

Убавина и Здравје - 11.09.2019

Ким Кардашијан (38) вчера ја пушти во продажба својата колекција стегачи за жени со разни облини СКИМС , и за само неколку минути заработи 2 милиони долари. Имено, нејзиниот сајт се блокирал од посетите, пренесуваат американските медиуми.

Го урна интернетот: Најмладата милјардерка на светот се сликаше гола

Сител - 11.09.2019

Реалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмлада милјардерка на светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ и тоа во прегратка на својот партнер, Раперот Тревис Скот.

И Кејтлин да чуе некој виц за Кејтлин

Оff.net - 11.09.2019

Кејтлин Џенер беше дел и тема на добар дел стендапи и вицови што се раскажаа од моментот кога Брус одлучи да стане Кејтлин. Речиси ниту еден од овие вицови, барем во јавност, не беше кажан пред Кејтлин.

(Видео) Ким Кардашјан очајна, има неизлечлива болест

Макфакс - 11.09.2019

Ким Кардашјан неколку пати зборуваше за своите здравствени проблеми, односно за псоријазата и ризичната бременост. Сега се појавија нови проблеми. Открила дека зглобовите ѝ се отечени со денови и дека е многу уморна.

Најмладата милионерка во светот се соблече гола – Позираше топлес во прегратка на својот сопруг

Убавина и Здравје - 11.09.2019

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер која успеа до својата 22. година да сране најмладата милијардерка во светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ и тоа во прегратка на својот партнер, раперот Тревис Скот .

За првпат позирала целосно гола: “Тешка“ е милијарда долари, а има само 22 години

Точка - 11.09.2019

Кајли Џенер не престанува да привлекува внимание во сите светски медиуми. Милијардерката и ријалити ѕвезда, Кајли Џенер позирала целосно гола во прегратка на своето момче Травис Скот. Фотографијата која ја објавила на Инстаграм била како најава за ...

ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис (ФОТО)

Слободен Печат - 11.09.2019

Иако досега позирала разголена, никогаш не била целосно гола пред очи на јавноста Кајли Џенер, но и нејзиното цело семејство, постојано го привлекуваат, а и очигледно им годи кога го имаат вниманието на јавноста.

Кајли Џенер „како од мајка родена“ за Плејбој

МакМода - 11.09.2019

Супермоделот Кајли Џенер е актуелна со новата фотографија, напревана за популарното списание Плејбој. На фотографијата Џенер позира угол гола во друштво на нејзиното момче, раперот Тревис Скот.

Милијардерката Кајли Џенер позираше „пиштол гола“ во прегратката на саканиот (фото)

Вистина.мк - 11.09.2019

Кајли Џенер не престанува да го привлекува вниманието на медиумите. Милијардерката и ријалити ѕвезда позираше целосно гола во прегратките на своето момче Тревис Скот. Таа на Инстаграм објави гола фотографија од себе како најава за нова соработка со ...

МОЖЕ ЛИ НЕКОЈ ДА СИ ЈА ДОЗВОЛИ: Колку чини настап на Кајли Миног?

Слободен Печат - 11.09.2019

Публиката ја сака, а таа тоа дебело го наплаќа Кајли Миног има долгогодишна успешна музичка кариера, а нејзините настапи се доста скапи. Сепак, постојат луѓе кои можат да си ја дозволат, меѓу кои е и азиската ѕвезда Карим Гарби.

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

Канал5 - 10.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...

(18+) Милијардерката Кајли го покажа својот задник

1tv - 12.09.2019

Кајли Џенер, реалити ѕвездата од кланот Кардашијан на само 22 годишна возраст стана најмладата милијардерка на светот. Кајли редовно на социјалните мрежи објавува свои провокативни и секси фотографии.

НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Слободен Печат - 12.09.2019

О мој боже, твојот задник е толку совршен, ова ќе го сруши интернетот, се само некои од коментарите. Ријалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмладата милијардерка во светот, неодамна се фотографираше за новото ...

(Фото) Најмладата милијардерка на светот се сликаше гола

Репортер - 11.09.2019

Ѕвездата на реалното шоу Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмлада милјардерка на светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ во прегратка на својот партнер, раперот Тревис Скот.

Шок: Ким Кардашијан има неизлечива болест (видео)

Таратур - 11.09.2019

Ким Кардашјан неколку пати зборуваше за своите здравствени проблеми, односно за псоријазата и ризичната бременост. Сега се појавија нови проблеми. Открила дека зглобовите и се отечени со денови и дека е многу уморна.

ФОТО: Има само 22 години а „тежи' милјарда долари- Кајли позираше гола за „Плејбој“

Press24 - 11.09.2019

Кајли Џенер не престанува да привлекува внимание во сите светски медиуми. Милијардерката и ријалити ѕвезда, Кајли Џенер позирала целосно гола во прегратка на своето момче Травис Скот. Фотографијата која ја објавила на Инстаграм била како најава за ...

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

PressingTV - 10.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...

Фото: Најмладата светска милијардерка го покажа голиот задник

Курир - 12.09.2019

Нејзиниот задник го одзема здивот, најмладата милијардерка на светот се сликаше потполно гола. Реалите ѕвездата на кланот Кардашијан – Џенер, младата Кајли Џенер на само 22 годишна возраст стана најмладата милијардерка на светот.

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

Курир - 11.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...

Кајли Џенер се соблече сосема гола за „Плејбој“ ФОТО

+инфо - 11.09.2019

Најмладата милијардерка на светот, овојпат направи чекор подалеку, па се фотографираше сосема гола за магазинот „Плејбој“. Кајли Џенер се соблече сосема гола и со своето момче, раперот Тревис Скот, позираше за новиот број на американскиот „Плејбој“.

(ФОТО) Кајли Џенер се соблече за Плејбој

iPortal - 11.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...