TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

ТВ21 - 31.01.2023

Српскиот национален авиопревозник, Ер Србија од јуни годинава ќе ги обнови летовите меѓу Белград и Охрид, известува ТАВ Македонија, аеродромскиот оператор на Меѓународниот Аеродром Скопје и Аеродромот Св.

Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023, најавуваат од ТАВ Македонија

еМагазин

ТАВ: Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

Бизнис Вести

Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

Курир

ТАВ: Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

Локално

Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

Нетпрес

ТАВ: Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

Скопје инфо

Слободен Печат Press24 Независен Канал5 Опсервер Пари Сител 24Инфо

ЕР СРБИЈА ПОВТОРНО ЌЕ ЛЕТА ЗА ОХРИД Планирани се 4 лета неделно од 5 јуни

+инфо - 31.01.2023

Авионските билети за оваа обновена авионска линија се во продажба и може да се резервираат на веб-страницата на Ер Србија, како и на мобилната апликација на Ер Србија, достапна и за Android и за iOS.

ТАВ: „Ер Србија“ повторно ќе лета за Охрид: Планирани се 4 лета неделно од 5-ти јуни

Точка

Авиолинија Белград – Охрид стартува од 5 јуни

4NEWS - 31.01.2023

Српскиот национален авиопревозник, Ер Србија од јуни годинава ќе ги обнови летовите меѓу Белград и Охрид, известува ТАВ Македонија, по најавата на авиокомпанијата за повторното воведување на оваа авио-конекција.

ЌЕ СЕ ОБНОВИ АВИОЛИНИЈАТА БЕЛГРАД-ОХРИД Ер Србија најавува летови од јуни 2023

+инфо

ТАВ: „Ер Србија“ ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

24 Вести

Авиолинија Белград – Охрид стартува од 5 јуни

Иновативност

ТАВ: Air Serbia ќе ја обнови авиолинијата Белград-Охрид од јуни 2023

Кајгана - 31.01.2023

Српскиот национален авиопревозник Air Serbia од јуни годинава ќе ги обнови летовите меѓу Белград и Охрид, известува ТАВ Македонија, аеродромскиот оператор на Меѓународниот Аеродром Скопје и Аеродромот „Св.

ТАВ: Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

Денар - 31.01.2023

Авиоските карти се во продажба и може да се резервираат на веб-страницата на авиокомпанијата Српскиот национален авиопревозник, Ер Србија од јуни годинава ќе гиобнови летовите меѓу Белград и Охрид, известува ТАВ Македонија , аеродромскиот оператор ...

ТАВ: Од јуни Ер Србија ќе лета на линијата Белград – Охрид - Белград

МКД

Авиолинија Белград – Охрид од 5 јуни потврдуваат од ТАВ

OhridNews

ТАВ: Ер Србија ќе ја обнови авиолинијата Белград – Охрид од јуни 2023

Фактор