TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хали Бери на 53 години се пофали со ,,плочките”

Канал5 - 09.11.2019

Хали Бери на Инстаграм реши да се пофали со својата завидна фигура и со стомачните мускули . Холивудската актерка во објавата се пофали дека се подготвува за улогата во филмот "Bruised" во кој глуми ММА борец , Џеки Џастис.

(ФОТО) Жената мачка објавила фотка од испотен, гол, стомак: Никогаш не изгледала подобро!

Екран - 10.11.2019

Постои ли подобра инспирација од Хали Бери? Судејќи според нејзината последна фотографија, тешко. Холивудската глумица во 54. година изгледа подобро од било кога, а нејзиниот стомак е како од челик.