TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ГАЛЕРИЈА Општина Струмица: Нетпрес лаже, продажбата за 1 евро e поништена!

+инфо - 23.01.2014

Општина Струмица ги демантира обвинувањата во текстот со наслов „СКАНДАЛ: Заев продал државно земјиште за едно евро по квадрат на бизнис ортак кој го препродал за 6 пати поголема цена“ објавени на ...

Општина Струмица: Порталот „Нетпрес“ бесрамно и дрско ја лаже македонската јавност.

Локално - 23.01.2014

Демант на Општина Струмица на текст објавен денес од страна на порталот „Нетпрес“ со наслов „СКАНДАЛ: Заев продал државно земјиште за едно евро по квадрат на бизнис ортак кој го препродал за 6 пати ...

Општина Струмица: „Нетпрес“ бесрамно и дрско лаже

Бриф - 23.01.2014

Порталот „Нетпрес“ бесрамно и дрско ја лаже македонската јавност, велат од општина Струмица во демантот на текстот објавен денеска од порталот „Нетпрес“ со наслов „СКАНДАЛ: Заев продал државно ...

Општина Струмица го демантира „Нетпрес“ – продажбата за 1 евро e поништена!

Република - 23.01.2014

Општина Струмица ги демантира обвинувањата во текстот со наслов „СКАНДАЛ: Заев продал државно земјиште за едно евро по квадрат на бизнис ортак кој го препродал за 6 пати поголема цена“ објавени на ...

Општина Струмица: Нетпрес лаже, продажбата за 1 евро e поништена!

Либертас - 23.01.2014

Општина Струмица ги демантира обвинувањата во текстот со наслов „СКАНДАЛ: Заев продал државно земјиште за едно евро по квадрат на бизнис ортак кој го препродал за 6 пати поголема цена“ објавени на ...

Општина Струмица: Нетпрес лаже, продажбата за 1 евро e поништена

А1 On - 23.01.2014

Општина Струмица ги демантира обвинувањата во текстот со наслов „СКАНДАЛ: Заев продал државно земјиште за едно евро по квадрат на бизнис ортак кој го препродал за 6 пати поголема цена“ објавени на ...