TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Во гостиварското село Сенокос се „жнеела“ марихуана

Слободен Печат - 25.11.2022

Гостиварската полиција синоќа околу 20:00 часот во гостиварското село Сенокос, ги лишила од слобода И.Џ.(26) и А.А.(28), двајцата од истото село затоа што кај нив била пронајдена марихуана, која им била одземена.

Претрес во гостиварско, пронајдена дрога

Курир

Претрес во гостиварско, пронајдена дрога

ТВ21

Претрес во гостиварско, пронајдена дрога

Сител

Претрес во гостиварско, пронајдена дрога

Опсервер

Претрес во гостиварско, пронајдена дрога

MakPress