TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Богоев: СДСМ е најсилна кога е најтешко, собрани над 22 000 потписи за Пендаровски во рекордно време

24Инфо - 03.03.2024

По вечерашниот конгрес на партијата, со своја објава на социјалните мрежи се јави потпретседателот на СДСМ, Стефан Богоев кој вели дека неговата партија е најсилна кога е најтешко. „За само еден ден: Собрани над 22 000 потписи за Стево во рекордно ...

Богоев: СДСМ е најсилна кога е најтешко!

Бриф - 03.03.2024

За само еден ден: Собрани над 22 000 потписи за Стево во рекордно време! Марш со над 7 000 жени во Кавадарци! Конгрес со над 1 000 делегати! Вашите лажни анкети ги трескаме од земја во реалноста! Да живее СДСМ и Европска Македонија ФБ статус на ...

Богоев: СДСМ е најсилна кога е најтешко!

Фокус - 03.03.2024

За само еден ден: Собрани над 22 000 потписи за Стево во рекордно време! Марш со над 7 000 жени во Кавадарци! Конгрес со над 1 000 делегати! Вашите лажни анкети ги трескаме од земја во реалноста! Да живее СДСМ и Европска Македонија ✊️🌹 ФБ статус на ...