TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Имав паничен напад, бев ладна како мраз“: Теодора Џехверовиќ искрено за здравствени проблеми и болката која ја ...

Женски магазин - 02.04.2024

Пејачката Теодора Џехверовиќ на социјалните мрежи одговараше на прашања за здравствените проблеми кои ги доживеала! Едно прашање беше тесно поврзано со нејзиното здравје. -Какви симптоми имаше кога сфати дека имате проблем со јајниците? – беше ...

„Бев ладна како мраз“: Теодора Џехверовиќ отворено за пеколот низ кој поминала: „Никогаш не сум била така повредена“ ...

Убавина и Здравје - 02.04.2024

Да не се повтори… Теодора Џехверовиќ одговараше на прашањата на нејзините следбеници на Инстаграм, а едно од нив се однесуваше на нејзиното здравје. Имено, нејзините фанови се интересирале какви симптоми има пејачката и како сфатила дека има проблем ...

Теодора Џехверовиќ искрено за нејзините здравствени проблеми: Никогаш не ме болело толку многу, бев студена како мраз

Еспресо - 02.04.2024

Пејачката Теодора Џехверовиќ на 6 јануари, Божиќ беше итно оперирана поради циста која ѝ пукнала на јајникот. Сега, одговарајќи на прашањата на своите следбеници на Инстаграм, таа искрено одговори на прашањата околу симптомите кои ги почувствувала ...

„Никогаш не ме болело толку“, Теодора ги опиша симптомите што ги чувствувала пред да заврши на итна операција! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 02.04.2024

Пејачката Теодора Џехверовиќ на 6-ти јануари, итно се оперирала поради циста која и пукнала на јајникот. Сега, одговарајќи на прашања од следбениците на Инстаграм, таа откри нешто повеќе за симптомите што ги почувствувала пред да замине во болница.