TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Инцидент во автобус на ЈСП во Кисела Вода

Фокус - 22.09.2022

Вечерва се случил инцидент во автобус со број 51 на ЈСП, во кој според повеќе медиуми избила групна тепачка меѓу патници. Дел од медиумите пренесоа дека неколкумина се повредени во тепачката, а неофицијалните информации од терен говорат дека ...

ВИДЕО: Инцидент во автобус на ЈСП во Кисела Вода

Слободен Печат

Тепачка во автобус на ЈСП во Кисела Вода

24 Вести

Групна тепачка во автобус на ЈСП

Н.Македонија

Патничка паднала од автобус на ЈСП

Макфакс - 22.09.2022

На 21.09.2022 во 11.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Мајка Тереза“ во Скопје, М.В.(66) од Скопје, при симнување од автобус на ЈСП, паднала и се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

Скопјанка тешко се повредила при симнување од автобус на ЈСП

Слободен Печат

Патничка паднала од автобус на ЈСП

Локално

Скопјанка тешко повредена при симнување од автобус

Скопје инфо

Патничка паднала од автобус на ЈСП

Точка

Патничка паднала од автобус на ЈСП

Нетпрес

Патничка паднала од автобус на ЈСП

Независен

Курир