TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Тешка сообраќајка во Ново Село

А1 On - 26.11.2022

Tешка сообраќајка се случи денеска во Ново Село помеѓу два автомобили и камион. Во несреќата има повредени патници, но не е позната нивната состојба. Со брза помош повредените се пренсени во болница Неофицијално, сообраќајката се случила при обид за ...

Тешка сообраќајка во скопско Ново Село

Сител - 26.11.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево во скопската населба Ново Село. Според неофицијалните информации има и повредени. Веста беше објавена на Фејсбук страната „Ѓорче ...

Тешка сообраќајка во скопско Ново Село, има и повредени

Скопје инфо - 26.11.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево во скопската населба Ново Село. Според неофицијалните информации има и повредени. Веста беше објавена на фејсбук страната „Ѓорче Петров“ од каде потенцираат дека причината за несреќата е новиот објект ...

(ВИДЕО) Страшна сообраќајка во Ново Село, има повредени

Скопје1 - 26.11.2022

Страшна сообраќајка се случи денеска во Ново Село. Според информациите кои ги објавија граѓаните во сообраќајката има тешко повредени лица, а на местото на настанот имаше и возило на итната помош „Тешка сообраќајна незгода во Ново Село, има сериозно ...