TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пијан и издрогиран татко убил 6-месечно бебе откако сопругата одбила да има секс со него

Точка - 14.09.2018

Рекол дека не се сеќава на ништо бидејќи "пиел и пушел марихуана". Татко од Бразил е обвинет за убиство на својот 6-месечен син, бидејќи неговата сопруга одбила да има секс со него. 25-годишниот Мајкон Салустиано Силва, наводно го убил синот во ...

Го застрелал својот син стар шест месеци: Монструозно чедоморство, мотивот за убиството ќе ве шокира

Курир - 14.09.2018

25 годишниот Мајкон Салустиано Силва од Бразил го застрелал својот шестмесечен син затоа што неговата сопруга не сакала да има секс со него. Се било одиграно во градот Луцијан после караницата на Мајкон и неговата сопруга, 20 годишната Џенифер.

Го застрелал својот син стар шест месеци: Монструозно чедоморство, мотивот за убиството ќе ве шокира

iPortal - 14.09.2018

25 годишниот Мајкон Салустиано Силва од Бразил го застрелал својот шестмесечен син затоа што неговата сопруга не сакала да има секс со него. Се било одиграно во градот Луцијан после караницата на Мајкон и неговата сопруга, 20 годишната Џенифер.

Одбила да има секс со него па го убил нивното бебе - светот згрозен

Press24 - 14.09.2018

25- годишниот Мајкон Салустиано Силва од Бразил го застрелал својот шестмесечен син затоа што неговата сопруга не сакала да има секс со него. Се било одиграно во градот Луцијан после караницата на Мајкон и неговата сопруга, 20 годишната Џенифер.

Го застрелал својот син стар шест месеци – Mотивот за убиството ќе ве шокира

24Инфо - 15.09.2018

Го застрелал својот син стар шест месеци – Mотивот за убиството ќе ве шокира 25 годишниот Мајкон Салустиано Силва од Бразил го застрелал својот шестмесечен син затоа што неговата сопруга не сакала да има секс со него.