TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

По циркусот на суд, се фати за глава: Актерката ја продаде луксузната куќа за да плати отштета

ТВ21 - 06.08.2022

Амбер Херд почна да продава имот за да му го врати долгот на Џони Деп Голем интерес во јавноста предизвика судењето на Џони Деп и Амбер Херд. Целата процедура завршила во корист на Деп, додека Амбер е обврзана да му плати отштета од 10,4 милиони ...

Актерката Кристина Ричи на 9 години открила што е хомосексуалност

Репортер - 06.08.2022

Американската актерка Кристина Ричи неодамна гостуваше во емисијата „SiriusXM“, каде на водителот Енди Коен му откри дека на 9 годишна возраст открила што е хомосексуланост. „На снимањето на „Сирена“ една личност не беше многу добра.

Битката продолжува: Амбер го понижи Деп, но тој го возвраќа ударот со нејзиното егзотично танцување

Курир - 05.08.2022

Очигледно, Амбер Херд и Џони Деп продолжуваат да се „борат“ меѓу себе како да се на суд. Имено, откако се дозна за тврдењата на актерката дека нејзиниот поранешен сопруг „боледува од еректилна дисфункција, поради што еднаш ја нападнал неа“, на ред ...

Кристина Ричи сподели интересна приказна за Џони Деп

Еспресо - 05.08.2022

Кристина Ричи се отвори за сеќавањето од детството, во кое Џони Деп ѝ објаснил „што е тоа хомосексуалност“. Актерката од „Yellowjackets“ имаше девет години кога глумеше заедно со тогашната девојка на Деп, Винона Рајдер, во романтичната драма ...

По циркусот на суд, се фати за глава: Актерката ја продаде луксузната куќа за да плати отштета

4NEWS - 06.08.2022

Амбер Херд почна да продава имот за да му го врати долгот на Џони Деп Голем интерес во јавноста предизвика судењето на Џони Деп и Амбер Херд. Целата процедура завршила во корист на Деп, додека Амбер е обврзана да му плати отштета од 10,4 милиони ...

По циркусот на суд, се фати за глава: Актерката ја продаде луксузната куќа за да плати отштета

Zoom - 06.08.2022

Амбер Херд почна да продава имот за да му го врати долгот на Џони Деп Голем интерес во јавноста предизвика судењето на Џони Деп и Амбер Херд. Целата процедура завршила во корист на Деп, додека Амбер е обврзана да му плати отштета од 10,4 милиони ...