TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

73 прашања од Vogue за Лејди Гага (ВИДЕО)

Стандард - 14.09.2018

Лејди Гага ги отвори вратите на нејзиниот имот во Малибу за тимот на магазинот Vogue. И додека им покажуваше мал дел од својот дом, ѕвездата одговори на 73 блиц прашања. Во моментов 32-годишната пејачка е особено актуелна, но не толку со музичките ...

73 прашања со Лејди Гага за Vogue: Викајте ме Лејди

Кајгана - 14.09.2018

Поп-иконата Лејди Гага деновиве е актуелна со промоцијата на новиот филм „A Star is Born“ во режија на Бредли Купер, а во тој контекст се движат и прашањата што ѝ се поставени во култниот сегмент на Vogue – 73 прашања со...

73 брзи прашања за Лејди Гага

Црнобело - 14.09.2018

Vogue е познат по видео-серијалите со славни личности кои треба брзо да одговорат на многу прашања, а најновото е со Лејди Гага, снимано во нејзиниот дом во Лос ...

73 прашања од Vogue за Лејди Гага (ВИДЕО)

Локално - 15.09.2018

Лејди Гага ги отвори вратите на нејзиниот имот во Малибу за тимот на магазинот Vogue. И додека им покажуваше мал дел од својот дом, ѕвездата одговори на 73 блиц прашања. Во моментов 32-годишната пејачка е особено актуелна, но не толку со музичките ...