TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прва улога на Кевин Спејси по обвинувањата за сексуално вознемирување

ЗаЗабава - 22.06.2018

Кевин Спејси се враќа на филмското платно со нова улога, во филмот Billionaire Boys Club, и ова е негова прва улога по обвинувањата за сексуално вознемирување минатата година. Филмот е снимен пред скандалот, а во кината ќе почне да се прикажува во ...

Кевин Спејси се враќа на филмското платно со улога во „Billionaire Boys Club“

Таратур - 22.06.2018

Актерот Кевин Спејси се враќа на филмското платно со улога во филмот „Billionaire Boys Club“. Ова ќе биде прва негова улога после тешките обвинувања за сексуално вознемирување и злупотреба кои му ја погребаа актерската кариера, како и признанието ...

Кевин Спејси се враќа на филмското платно

А1 On - 23.06.2018

Оскаровецот Кевин Спејси се враќа на филмското платно со нова улога, во филмот „Billionaire Boys Club”, и ова е негова прва улога по обвинувањата за сексуално вознемирување минатата година.