TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се запознале на состанок на слепо, а денес се нераздвојни!

Точка - 12.07.2019

Брачниот пар Бастон моментално се одмора на познатата Марбела. Станува збор за актерката и продуцентка Ева Лонгорија и нејзиниот сопруг, мексиканскиот бизнисмен, Хосе Батон, кои се еднакво заљубени како првиот ден.

Ева Лонгорија ужива со синот Сантијаго: Актерката нѐ шокираше со својот изглед

Попара - 11.07.2019

На актерката Ева Лонгорија животот целосно и се промени откако го роди синот Енрике Сантијаго. Тој стана центар на нејзиниот свет, а колку ужива во раните денови на мајчинството, толку многу уживаше и во текот на нејзината бременост, па воопшто не и ...

Ева Лонгорија – кралица на плажата во бел костим за капење

МакМода - 11.07.2019

Откако престојуваше неколку дена во Барселона, глумицата Ева Лонгорија го продолжи летувањето со семејството на југот на Шпанија, во Марбеља. Познатата глумица по породувањето наталожи дваесетина килограми повеќе, но по едногодишна борба со ...

Ева Лонгорија ужива со синот – изгледа прекрасно

Локално - 11.07.2019

На актерката Ева Лонгорија животот целосно и се промени откако го роди синот Енрике Сантијаго. Тој стана центар на нејзиниот свет, а колку ужива во раните денови на мајчинството, толку многу уживаше и во текот на нејзината бременост, па воопшто не и ...