TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

МВР за случајот на насилство во Куманово: Извршен е разговор со напаѓачот кој физички ја нападна девојката

Слободен Печат - 21.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот, известуваат од Министерството за внатрешни работи.

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Крвнички истепа девојка сред бел ден, па го доби заслужениот ќотек

Слободен Печат - 21.07.2021

Денес на социјалните мрежи се појавија вознемирувачки видеа на кои се гледа како момче крвнички тепа девојка сред бел ден, а подоцна истото момче е тепано од друго машко лице. Не е познат точниот датум кога се снимени видеата, а според коментарите ...

(ВИДЕО) ТЕПАЧКА ВО КУМАНОВО: Момче истепа девојка, па доби ќотек од друго лице

Фактор - 21.07.2021

Кумановец вознемируваше девојка, па што доби ќотек од друго лице. На социјалните мрежи се појави видео, на кое може да се види како момче задева девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго момче.

Вознемирувачко видео од Куманово: Дечко тепа девојка, па и тој доби ќотек – се огласија од МВР

Курир - 21.07.2021

На социјалните мрежи се појави видео, на кое може да се види како момче задева девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго момче. „Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

Кумановец тепаше девојка па изеде ќотек (ВИДЕО)

24Инфо - 21.07.2021

На социјалните мрежи осамна видео, на кое може да се види како момче тепа девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго машко лице. „Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

Момче во Куманово тепаше девојка, а потоа тој доби ќотек

MakPress - 22.07.2021

Две видеа предизивикаа лавина од реакции на социјалните мрежи. На првото видео може да се види како момче удира девојка сред бел ден во Куманово а потоа истиот тој добива ќотек од друго момче.

МВР за тепачката во Куманово: Известен е јавен обвинител, ќе следува соодветен поднесок

Локално - 21.07.2021

Министерството за внатрешни работи вечерва се огласи после инцидентот што се случи во Куманово, кога едно момче нападна девојка, по што доби ќотек од друго лице. Според полицијата, за настанот е известен јавен обвинител, а извршен е службен разговор ...

(ВИДЕО) Момче истепа девојка во Куманово, ќе следува соодветна казна

Фокус - 21.07.2021

Министерството за внатрешни работи вечерва се огласи после инцидентот што се случи во Куманово, кога едно момче нападна девојка, по што доби ќотек од друго лице. „Во врска со случајот ќе биде извршен разговор и со други лица и по документирање на ...

МВР го истражува случајот со насилството на девојката во Куманово

Kumanovo News - 21.07.2021

СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот со насилство во Куманово, кое се гледа на видео снимка споделена на социјалните мрежи. „За настанот е известен јавен обвинител, а извршен е службен разговор со напаѓачот ...

МВР го најде тепачот од Куманово кој малтретира девојка

Република - 21.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот, известуваат од Министерството за внатрешни работи.

Вознемирувачко видео: Кумановец тепаше девојче, а после пет минути бараше помош- се огласи и МВР

Press24 - 21.07.2021

На социјалните мрежи се појави видео, на кое може да се види како момче задева девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго момче. „Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

МВР за случајот на насилство во Куманово: Извршен е разговор со напаѓачот кој физички ја нападна девојката

24Инфо - 21.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот. За настанот е известен јавен обвинител, а извршен е службен разговор со ...

Вознемирувачко видео од Куманово: Момче тепа девојка, па и тој доби ќотек – се огласија од МВР

Нетпрес - 21.07.2021

На социјалните мрежи се појави видео, на кое може да се види како момче задева девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго момче. „Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

МВР: Се преземаат мерки за расчистување на случајот со напад врз девојка во Куманово

Канал5 - 21.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Момче натепа девојка во Куманово

Н.Македонија - 21.07.2021

Mлад дечко натепа девојка во Куманово, а снимките попладнево беа објавени на социјалните мрежи. Подоцна дечкото беше нападнат од друго момче. СВР Куманово по споделувањето на видеата соопшти дека презема соодветни мерки и активности за расчистување ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ВИДЕА: Момче тепа девојка, а потоа добива ќотек од друго момче

+инфо - 21.07.2021

Видеото е снимено во Куманово, зад Центарот за култура „Трајко Прокопиев“ и пред една зграда. На социјалните мрежи се појавија видеа од два последнователни настани на кои може да се види како момче тепа девојка, а подоцна истото момче добива ќотек ...

МВР го најде тепачот од Куманово кој малтретира девојка

Lider - 21.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот, известуваат од Министерството за внатрешни работи.

Вознемирувачко видео: Кумановец тепаше девојче, а после пет минути бараше помош- се огласи и МВР

Либертас - 21.07.2021

На социјалните мрежи се појави видео, на кое може да се види како момче задева девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго момче. „Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

МВР: Се преземаат мерки за расчистување на случајот со напад врз девојка во Куманово

ММС - 21.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот, информираат од Министерството за внатрешни работи.

МВР: Се преземаат мерки за расчистување на случајот со напад врз девојка во Куманово

Вечер Прес - 21.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот, информираат од Министерството за внатрешни работи.

МВР: Извршен е службен разговор со момчето кое удира девојка во Куманово

MakPress - 22.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот. За настанот е известен јавен обвинител, а извршен е службен разговор со ...

МВР: Се преземаат мерки за расчистување на случајот со напад врз девојка во Куманово

Сител - 22.07.2021

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој вчера се споделуваше на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Видео: Момче тепа девојка во Куманово, а потоа добива котеќ од друго момче - се огласи и МВР

Точка - 22.07.2021

На социјалните мрежи вчера се појави вознемирувачко видео на кое се гледа како момче тепа девојка во Куманово. На снимката се гледа како тој ја шутира и ја мава девојката, пред целата ситуација да ја забележи друго момче кое доаѓа да му врати со ...

(ВИДЕО) Тепаше девојка, а потоа „си го доби“: Драма во центарот на Куманово!

Lider - 21.07.2021

Видео од центарот на Куманово, на кое се гледа како момче гневно тепа девојка, веднаш се рашири по социјалните мрежи. Станува збор за ова видео кое беше објавено на Твитер, а веднаш пристигнаа осуди од корисниците.

Крвнички напад врз девојка во центарот на Куманово среде бел ден

Република - 21.07.2021

Граѓанин на социјалните мрежи објави видеа, за кои вели дека се снимено во Куманово, а на кои се гледа како едно момче крвнички тепа девојка среде бел ден, без некој да реагира. – пишува граѓанинот.