TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) „Нокаут“ го промовираше видеото за победничката „Сакам да живеам“ од „Макфест“ и ги најавија „жешките“ новости ...

Екран - 28.10.2020

Денеска во Music Bar Intermezzo се одржа промоција на видеото на темата „Сакам да живеам“ со која „Нокаут“ победи на годинешното макфестовско издание… Промоцијата беше проследена и со кратка прес-конференција, а како што може да се види и од ...

„Нокаут“ го промовираа спотот за макфестовската „Сакам да живеам“

Н.Македонија - 28.10.2020

Пред голем број новинари, колеги, пријатели и почитувачи на групата „Нокаут“, но со почитување на протоколите за јавни настани периодов, денеска во 13 часот во кафулето „Интермецо“ беше премиерно пуштен спотот за песната „Сакам да живеам“, со која ...

(ВИДЕО) „Нокаут“ го промовираше видеото за победничката „Сакам да живеам“ од „Макфест“

Екран - 28.10.2020

Денеска во Music Bar Intermezzo се одржа промоција на видеото на темата „Сакам да живеам“ со која „Нокаут“ победи на годинешното макфестовско издание… Промоцијата беше проследена и со кратка прес-конференција, а како што може да се види и од ...

„Нокаут“ најави спот за „Сакам да живеам“, документарец, нов албум и лого на бендот

PressingTV - 28.10.2020

Иако во моментов живееме во еден исклучително тежок период на социјална дистанца , намалени контакти, финансиска криза, „Нокаут“ се реши да внесе малку свежина во етерот. Денеска тие го промовираа спотот за макфестовската победничка тема „Сакам да ...

Нокаут промовираа спот за победничката, а ПЕРЕ ОТКРИ ЧЕТИРИ ТАЈНИ

Вечер - 28.10.2020

Иако во моментов живееме во еден исклучително тежок период, период на социјална дистанца, намалени контакти, финансиска криза, „Нокаут“ реши да внесе малку свежина во етерот, па тие денеска го промовираа спотот за макфестовската победничка тема ...

Нокаут го промовираа спотот за „Сакам да живеам“, најавија документарец, нов албум и лого на бендот

ММС - 28.10.2020

Иако во моментов живееме во еден исклучително тежок период на социјална дистанца , намалени контакти,финансиска криза, „Нокаут“ се реши да внесе малку свежина во етерот. Денеска тие го промовираа спотот за макфестовската победничка тема „ Сакам да ...

Сите приказни собрани во филм: Се снима документарец за „Нокаут“

Репортер - 28.10.2020

Иако во моментов живееме во еден исклучително тежок период на социјална дистанца , намалени контакти,финансиска криза, „Нокаут“ се реши да внесе малку свежина во етерот. Денеска тие го промовираа спотот за имакфестовската победничка тема „ Сакам да ...