TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќерката на Наум Петрески прв пат во јавност со своето бебе /ФОТО/

Хитпортал - 15.04.2019

По месец дена од породувањето Анастасија Петреска ќерката на пејачот Наум Петрески на своите фанови на интернет им ја покажа својата ќеркичка. Имено таа и Владимир Поповски станаа прв пат родители пред месец дена, а во нивното семејство сеуште се ...

Прва фотографија: Запознајте ја внуката на Наум Петрески (ФОТО)

1tv - 15.04.2019

Ќерката на Наум Петрески, Анастасија пред месец и половина стана мајка! Пејачката и нејзиниот сопруг Владимир Поповски за прв пат станаа родители, а Анастасија сега ја покажа ќеркичката. На Инстаграм беше објавена фотографија од малата Андреа иако ...

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески (ФОТО)

Курир - 15.04.2019

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина станаа родители. Пејачката и ќерка на Наум Петрески, за првпат ја покажа Андреа, но лицето на малата принцеза го покри со ...

Анастасија Петреска ја покажа ќерката

Убавина и Здравје - 15.04.2019

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина добија нова животна улога- станаа родители. Бебенцето доби модерно име кое и го дадоа мама и тато, а одлуката била малата принцеза да се вика Андреа, ...

(Фото) Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

Репортер - 15.04.2019

Пејачката Анастасија Петреска ја одведе на прошетка едномесечната ќерка Андреа. Таа на својот „Инстаграм“ објави слика од бебето, но лицето ѝ го скри со срце. Ќерката на фолк-пејачот Наум Петрески и нејзиниот сопруг Владимир Поповски, пејач на ...

(ФОТО) Анастасија, ќерката на Наум Петрески на прошетка со ќерката

Женски магазин - 15.04.2019

Фолк-пејачката Анастасија Петреска, ќерката на Наум Петрески на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија со својата ќерка Андреа, која се роди на 5 март. Анастасија на почетокот од минатата година се сврши со Владимир Поповски, пејачот ...

Горда мама: Анастасија Петреска за првпат го покажа бебето (фото)

Вистина.мк - 15.04.2019

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина добија нова животна улога- станаа родители. Бебенцето доби модерно име кое и го дадоа мама и тато, а одлуката била малата принцеза да се вика Андреа.

Горда мама: Ќерката на Наум, Анастасија Петреска за првпат го покажа бебето (ФОТО)

Скопје24 - 15.04.2019

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина добија нова животна улога- станаа родители. Бебенцето доби модерно име кое и го дадоа мама и тато, а одлуката била малата принцеза да се вика Андреа.