TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хороскоп: Еден збор кој ќе го одбележи вашиот знак во 2018 година

Сваштарник - 20.01.2018

Нова Година значи нова можност да се започне одново. Сепак, понекогаш и најдобрите планови не се исполнуаат, особено кога универзумот планира нешто друго за нас. Се разбира, тоа не значи дека само ќе се препуштиме на судбината, туку ќе ги слушаме ...

Не можете да ги излажете: Хороскопски знаци кои одлично ги читаат другите луѓе

Кафе пауза - 20.01.2018

Овие хороскопски знаци едноставно чувствуваат дека ќе се случи нешто, а со текот на времето развиваат толку силна интуиција што може да ја користат како шесто сетило. Дали и вие спаѓате во оваа група? Кај Раковите интуицијата како да е надоврзана со ...

Викенд хороскоп (20 – 21 јануари, 2018)

Среќа.mk - 19.01.2018

Овен Доволно сте разумни за да ги одбраните своите ставови. Не преземајте ризици за да немате финансиски проблеми. Бидете искрени кон саканите. Понекогаш треба да го смените начинот на перцепција за да се заштитите.

Мажите родени во овие 3 хороскопски знаци се ноќна мора за секоја жена

Кафе пауза - 19.01.2018

Доколку сте вљубени во маж кој е роден во некој од следниве хороскопски знаци, најверојатно би требало да размислите малку подобро дали сакате да бидете врска со таков човек. Секако дека не треба да ги сфаќате здраво за готово овие информации, ...

Најмоќните 4 хороскопски знаци и тајната зад нивната сила

Кафе пауза - 19.01.2018

Секој знак си има свои силни и слаби страни. Но, мора да признаеме дека некои знаци се значително посилни од другите. Погледнете за кои знаци станува збор, но дознајте и која е тајната зад нивната сила. Еден од најмоќните знаци во зодијакот е Овенот.

Хороскопски знаци кои одлично ги читаат другите луѓе

Репортер - 20.01.2018

Овие хороскопски знаци едноставно чувствуваат дека ќе се случи нешто, а со текот на времето развиваат толку силна интуиција што може да ја користат како шесто сетило. Дали и вие спаѓате во оваа група? Кај Раковите интуицијата како да е надоврзана со ...

Кои се најперверзните хороскопски знаци

Пулс24 - 18.01.2018

Дали вашиот знак е помеѓу нив? Во продолжение погледнете кои се трите најпервезни знаци: 1.Рак Раковите се кријат зад маската на емотивни и нежни личности....Но тие во себе кријат нешто многу повеќе нешто многу подиво.

Не можете да ги излажете: Хороскопски знаци кои одлично ги читаат другите луѓе

Локално - 20.01.2018

Овие хороскопски знаци едноставно чувствуваат дека ќе се случи нешто, а со текот на времето развиваат толку силна интуиција што може да ја користат како шесто сетило. Дали и вие спаѓате во оваа група? 1.