TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Го маѓепсала: Сите љубовни песни се наменети за неа ФОТО

Слободен Печат - 14.01.2018

Иако врската ја потврдија на крајот на годината, актерката Дакота Џонсон и музичарот и фронтмен на бендот „Колдплеј“, Крис Мартин, никогаш не се видени заедно. Меѓутоа, минатиот викенд папараците ги снимиле како разменуваат нежности во клуб во ...

(ФОТО) „Фатени на дело“: Дакота и Крис се криеле од фотографите

Екран - 14.01.2018

„Крис е ’преку уши’ вљубен во Дакота. Постојано и испраќа своја музика бидејќи го интересира нејзиното мислење. Ова не е само обична афера“, рекол извор близок до фронтменот на групата „Колдплеј“… Глумицата Дакота Џонсон (29) и музичарот Крис Мартин ...