TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Видео) Пијана Пинк сама си ја скрати косата

Репортер - 26.03.2020

Поп-пејачката Пинк на своите следбеници на Инстаграм им се пофали со новата фризура, која сама си ја направила додека била пијана. Во видеото што го објави на инстаграм-профилот, пејачката кажа дека за време на изолацијата, пиењето ѝ станало ...

Пинк ги покажа резултатите од самопотстрижување во пијана состојба (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 26.03.2020

Поп-пејачката Пинк на своите следбеници на Инстаграм им се „пофали“ со новата фризура, за која самата е виновник. Во видеото што го објави на инстаграм-профилот, пејачката ја покажа својата нова фризура, која самата ја направила во алкохолизирана ...

Славната пејачка се опијанила во изолација и ја истрижила косата: Резултатот е урнебесен ВИДЕО

+инфо - 25.03.2020

Дека никому не му е лесно за време на пандемијата на коронавирусот, го потврди на својот инстаграм-профил славната пејачка Пинк. Во видеото во живо што го објавила на социјалната мрежа, ја покажала својата нова фризура, која самата ја направила во ...

Познатата пејачка се напи, па ја потстрижи косата: Резултатот е онаков каков што очекувавте

Локално - 25.03.2020

Дека на никому не му е лесно за време на пандемијата од коронавирусот, на својот Инстаграм потврди и познатата пејачка Пинк. Во видеото кое го сподели во живо со своите следачи, ја прикажа својата нова фризура која ја направила сама, во ...