TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Секси мама ги наполни батериите - Дара Бубамара се јави гола од кревет/18+

Сител - 16.04.2018

Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистинска гужва. Имено, пејачката позираше гола во креветот, лежејќи на стомак, а своето тело го скри со сатенски ...

Сека со поддршка на концертот на Дара Бубамара

Репортер - 16.04.2018

Сека Алексиќ по одржувањето на концертот во Штарк арената на 14 април ѝ даде силна поддршка на нејзината колешка Дара Бубамара за нејзиниот престоен концерт. Двете пејачки беа во затегнати односи, откако Бубамара јавно се спротистави на тоа дека се ...

Како ќе реагира Дара Бубамара на ова: Сека одржа концерт, а фановите ги замоли само едно нешто да и направат на ...

Курир - 15.04.2018

Пејачката Сека Алексиќ откако вчера одржа спектакуларен концерт во Белградска Арена на својот Инстаграм им се заблагодари на фановите. Но освен таа што им се заблагодари на фановите истите ги повика да го поддржат и концертот на нејзината колешка ...

Гола во спалната соба: Дара Бубамара пред својот концерт ги почести фановите, а Инстаграм заборави да ја цензурира ...

Курир - 17.04.2018

Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистинска гужва. Имено, пејачката позираше гола во креветот, лежејќи на стомак, а своето тело го скри со сатенски ...

Секси мама ги наполни батериите - Дара Бубамара се јави гола од кревет/18+

24Инфо - 17.04.2018

Секси мама ги наполни батериите - Дара Бубамара се јави гола од кревет/18+ Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистинска гужва.