TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тотенхем сака да го ангажира Облак на местото на Лорис

MakPress - 29.09.2022

Премиерлигашот Тотенхем е заинтересиран за голманот на Атлетико Мадрид, Јан Облак, објави „Ивнинг Стандард“. Спарс го гледаат 29-годишниот Словенец како замена за сегашниот голман на тимот, 35-годишниот Уго Лорис.

Тотенхем сака да го ангажира Облак на местото на Лорис

Курир - 29.09.2022

Премиерлигашот Тотенхем е заинтересиран за голманот на Атлетико Мадрид, Јан Облак, објави „Ивнинг Стандард“. Спарс го гледаат 29-годишниот Словенец како замена за сегашниот голман на тимот, 35-годишниот Уго Лорис.

Тотенхем сака да го ангажира Облака на местото на Лорис

Бриф - 29.09.2022

Премиерлигашот Тотенхем е заинтересиран за голманот на Атлетико Мадрид, Јан Облак, објави „Ивнинг Стандард“. Спарс го гледаат 29-годишниот Словенец како замена за сегашниот голман на тимот, 35-годишниот Уго Лорис.

Тотенхем сака да го ангажира Облак на местото на Лорис

Опсервер - 29.09.2022

Премиерлигашот Тотенхем е заинтересиран за голманот на Атлетико Мадрид, Јан Облак, објави „Ивнинг Стандард“. Спарс го гледаат 29-годишниот Словенец како замена за сегашниот голман на тимот, 35-годишниот Уго Лорис.

Тотенхем сака да го ангажира Облака на местото на Лорис

Вечер Прес - 29.09.2022

Премиерлигашот Тотенхем е заинтересиран за голманот на Атлетико Мадрид, Јан Облак, објави „Ивнинг Стандард“. Спарс го гледаат 29-годишниот Словенец како замена за сегашниот голман на тимот, 35-годишниот Уго Лорис.