TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација (фото)

Хитпортал - 26.03.2020

Во периодот на изолација сите наоѓаат занимација и обврски за да го исполнат секојдневието. И во домот на Кеба е раздвижено и интересно. Тој со фановите сподели видео каде што можеше да се види што прават додека се излирани.

Помалиот син на Лепа Брена ќе се жени – Ова е новата снаа на пејачката

Убавина и Здравје - 25.03.2020

Помалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ конечно одлучил да смири и тоа поради својата избраничка Сандра Миљаковиќ. Девојката на Виктор работи како козметичарка во еден салон во Белград, а ги завршува и студиите по српски ...

Лепа Брена го замени сопругот Боба во кујна – Сега таа е задолжена за ручекот во нивниот дом

Убавина и Здравје - 25.03.2020

Лепа Брена откри како го поминува своето време додека е во карантин и што најчесто прави. Имено, пејачката периодов е посветена на домот и слободното време го минува во ...

Лепа Брена откри што прави за време на изолација

Канал5 - 25.03.2020

„Ги средив сите ормани и одлучив да го средам секое катче во својата куќа и дворот, рекла Лепа Брена. Бројни познати дами одлучија да ги следат препораките од експертите и заради сопственото здравје и здравјето на нивните блиски да останат во ...

Лепа Брена од изолација: Конечно имам време за …

Хитпортал - 25.03.2020

Во периодот на изолација заради Корона вирусот голем дел од светските и балканските ѕвезди постојано се на социјалните мрежи и комуницираат со своите фанови, споделувајки совети како најдобро да се поминат деновите дома.

Еве што прави Лепа Брена додека е во изолација

Курир - 25.03.2020

Лепа Брена откри како го поминува своето време во оваа вонредна состојба, и на што најмногу му се посветува. Пејачката започна да ја уредува целата своја куќа, но има уште едно нешто што најголемата регионалан фолк ѕвезда на сите времиња му ...

Како Северина го дезинифицира домот во време на корона? (видео)

Црнобело - 25.03.2020

Додека нејзиниот сопруг одмора на креветот, Северина ги дезинфицира кваките од домот, рачките од кујната и другите површини во домот. Во време на корона вирус, хигиената е на прво место. Дали се прашувате кои површини треба прво да ги дезинфицирате ...

(ВИДЕО) Снајка Северина чисти и дезинфицира по дома

Нетпрес - 25.03.2020

„Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира ...

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ се жени?

Вистина.мк - 25.03.2020

Помалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ конечно одлучил да смири и тоа поради девојката со која е во врска. „Виктор е најмлад во семејството, па се му е дозволено. Беше многу разгален.

„Кој вели дека снаата не е вредна?“: Дојде време Северина да го чисти домот на свекрвата (видео)

Вистина.мк - 25.03.2020

Пејачката Северина Којиќ престојува во Белград во домашна изолација заедно со сопругот Игор и неговите родители, Оља и Кеба. „Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира куќата.

Северина чисти и дезинфицира по дома (ВИДЕО)

Канал5 - 24.03.2020

„Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира куќата. На видеото се гледа и сопругот Игор кој лежи на кауч и гледа телевизија. Се слуша како Кеба вели : "Кој рече дека снаата не вреди?" View ...

Како Северина се штити од коронавирусот ВИДЕО

+инфо - 24.03.2020

Како Северина се бори проти коронавирусот може да се види на Инстаграм каде што е објавено ова видео насловено „Снајка во време на корона“, а на кое се гледа познатата пејачка во генералка на ...

Еве што прави Лепа Брена додека е во изолација: Супердомаќинка од карантинот (ФОТО)

Вистина.мк - 25.03.2020

Лепа Брена откри како го поминува своето време во оваа вонредна состојба, и на што најмногу му се посветува. Пејачката започна да ја уредува целата своја куќа, но има уште едно нешто што најголемата регионалан фолк ѕвезда на сите времиња му ...

Еве што прави Лепа Брена додека е во изолација

Пулс24 - 25.03.2020

Лепа Брена откри како го поминува своето време во оваа вонредна состојба, и на што најмногу му се посветува. Пејачката започна да ја уредува целата своја куќа, но има уште едно нешто што најголемата регионалан фолк ѕвезда на сите времиња му ...

Еве што прави Лепа Брена додека е во изолација: Вака и поминуваат деновите во вилата

Скопје24 - 26.03.2020

Лепа Брена откри како го поминува своето време во оваа вонредна состојба, и на што најмногу му се посветува. Пејачката започна да ја уредува целата своја куќа, но има уште едно нешто што најголемата регионалан фолк ѕвезда на сите времиња му ...