TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џастин Бибер и порача на Били Ајлиш: Сакам да ја заштитам

Хаштаг - 17.02.2020

Сите знаат дека Били е луда по Џастин , а сега стана јасно дека и таа на него му е драга. Во интервју за Apple's Music, каде зборуваше за својата помлада колешка, Џастин Бибер рече дека сака да ја заштити и дека многу ја цени Били Ајлиш како ...

Џастин Бибер призна: Бев безобразен спрема Селена!

Слободен Печат - 17.02.2020

Пејачот Џастин Бибер во едно неодамнешно интервју зборуваше за својот љубовен живот. Всушност, откри дека бил бесчувствителен спрема љубовта од детството, Селена Гомез, и дека на почетокот од врската со сегашната сопруга Хејли, тој се уште го носел ...

Збогум мустаќи! Џастин Бибер пушти срце и им ја исполни желбата на обожавателите, а и на сопругата (ФОТО)

Убавина и Здравје - 17.02.2020

Не е тајна дека обожавателите, а и сопругата Хејли Болдвин, канадскиот пејач Џастин Бибер веќе подолго време го молат и преколнуваат да ги избричи мустаќите. Џастин Бибер за сексуалниот живот: „По цел ден водам љубов со жена ми!“ Сосема оправдано, ...

Обожавателите воодушевени: Пејачот го промени изгледот

Локално - 17.02.2020

На радост на бројните обожаватели, Џастин Бибер се одлучи да го смени изгледот. Поточно, да се враи на стариот изглед и да ги избричи мустаќите. Поп-ѕвездата на Инстаграм стори, сподели снимка на која се гледа како ги отстранува.

Били Ајлиш ја пее насловната песна за новиот филм со Џејмс Бонд, но дали е најдобрата досега?

Црнобело - 17.02.2020

18-годишната музичка сензација Били Ајлиш ја напиша и испеа носечката песна за најновиот филм со Џејмс Бонд која го носи истото име како и филмот - „No Time To Die“. За само 2 дена песната има над 21 милиони прегледи на YouTube, а многумина ...

20 милиони за 2 дена: Били Ајлиш на „трендинг“ со најавната песна за Бонд филмот

Хаштаг - 16.02.2020

Како Греми наградите да не и беа доволни , Били по неколку дена „растури“ со настапот на Оскарите . Покрај звучните имиња како Еминем младата пејачка запеа за време на паузата од говорите, номинациите и наградите. Толку млада, а сепак успешна.

Џастин Бибер се расплака зборувајќи за Били Ајлиш: Ова е нејзината реакција на неговите солзи (ВИДЕО

Убавина и Здравје - 16.02.2020

Обожавателите на Били Ајлиш знаат дека Џастин Бибер ѝ е идол од детството, а сега стана јасно дека и таа нему, во најмала рака, му е драга. Имено, во интервју за Apple’s Music , канадскиот пејач се расплака зборувајќи за младата колешка.Тој изјави ...

Бибер се расплака за колешката: Сакам да ја заштитам

Локално - 16.02.2020

Сите фанови на Били Ајлиш знаат дека таа е луда по Џастин Бибер, а сега стана јасно дека и таа нему, во најмала рака, му е драга. Имено, во интервју за Apple’s Music, бибер се расплакал зборувајќи за младата колешка.

(ВИДЕО) Џастин Бибер се расплакал поради Били Ејлиш:„Сакам да ја заштитам…“

Екран - 16.02.2020

СИТЕ фанови на Били Ејлиш знаат дека таа е „луда“ по Џастин Бибер, а сега станало јасно дека и таа нему, во најмала рака, му е мила. Имено, Бибер во едно интервју кое го дал за Apple’s Music, додека говорел за помладата колешка се расплакал.

Џастин Бибер се расплака на сред интервју и изјави дека сака да ја заштити Били Ајлиш (ВИДЕО)

Слободен Печат - 16.02.2020

Сите фанови на Били Ајлиш знаат дека таа е луда за Џастин Бибер, а сега стана јасно дека и таа на нему, во најмала рака му е многу драга. Бибер во интервју за Apple’s Music се расплака кога зборуваше за својата млада колешка.

Џастин Бибер се расплака зборувајќи за Били Ајлиш, а таа му возврати ВИДЕО

+инфо - 17.02.2020

Во интервју за „Apple’s Music“, канадскиот пејач се расплака зборувајќи за младата колешка. Обожавателите на тинејџерската ѕвезда Били Ајлиш знаат дека Џастин Бибер ѝ е идол од детството, а сега стана јасно дека и таа нему, во најмала рака, му е ...