TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Селена Гомез со оваа фотографија го освои светот: 8 милиони „лајкови“ докажуваат дека има надеж ФОТО

+инфо - 10.10.2019

27-годишната убавица, која последниве години се бори со најразлични проблеми - од автоимуна болест лупус, преку трансплантација на бубрези. Славната пејачка и актерка Селена Гомез објавила фотографија без ретушиње филтери, шминка… на која се гледа ...

Селена Гомез објави фотографија за која доби 8 милиони лајка

Макфакс - 10.10.2019

Убавата 27-годишна пејачка ги изненади своите фанови со својот последен пост на својот официјален профил на „Инстаграм“. Без шминка на лицето додека лежи во кревет Селена Гомез направи селфи што реши да го сподели со своите 157 милиони верни ...

Ова е фотографијата за која Селена Гомез доби неверојатни 8 милиони лајкови (ФОТО)

Слободен Печат - 09.10.2019

Ова сум јас, секогаш, напишала пејачката. Ненашминкана како лежи завиткана во ќебе, Селена Гомез направила селфи што го сподели со 157 милиони свои следбеници. Убавата 27-годишна пејачка ги изненади своите обожаватели со последната објава на својот ...