TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лудо возење: Девојка пишти и седум пати паѓа во несвест, нејзината пријателка се смее (ВИДЕО)

Канал5 - 22.11.2023

На социјалните мрежи може да се најдат бројни видеа од тобогани, како и луѓе кои врескаат и паничат за време на адреналинските возења, но следниот ги помести границите. На почетокот гледаме две девојки како се подготвуваат за „возењето на нивните ...

ВИДЕО | ДЕВОЈКА СЕ ОНЕСВЕСТИЛА СЕДУМ ПАТИ ЗА ПОМАЛКУ ОД МИНУТА! Вознемирувачка снимка од забавен парк: Дали вие би ...

Во Центар - 22.11.2023

На социјалните мрежи можете да најдете бројни видеа од забавни паркови, како и луѓе кои врескаат и паничат за време на адреналинските возења, но ова видео ги помести границите. На почетокот гледаме две девојки како се подготвуваат за голема авантура.

[ВИДЕО] Се смеела, па се онесвестила: Девојка станала вирален хит поради реакцијата на ролеркостер

Точка - 21.11.2023

Една девојка станала вирален хит откако на социјалните мрежи започнало да кружи видео од нејзиното „лудо“ возење на ролеркостер. Возбудената девојка на самиот почеток од возењето почнала да вреска, па потоа се онесвестила, а потоа почнала да се смее ...