TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Му дојде редот и нему да се изјасни:Бред Пит ги издвои најзгодните мажи во Холивуд/видео

Вечер Прес - 24.09.2022

Актерот Бред Пит се вбројува меѓу ретките мажи кои два пати биле избрани за најсекапилни мажи во светот. Иако тој за многу дами веќе со децении е најзгодниот маж, славниот актер откри кои двајца мажи важат за најзгодни на светот – некогаш и денес.

(Видео) Бред Пит тврди дека ова се најзгодните мажи во историјата и можеме само да се сложиме со него: Актерот одржал и ...

Точка - 23.09.2022

Бред Пит неодамна дал големо интервју за „Vogue“, а во фокус било отпочнувањето на неговиот бренд за нега на машка кожа, „Le Domaine Skincare“. Очекувано, во текот на разговорот за тоа како мажите треба да се негуваат и што е тоа што го нуди ...

Бред Пит лансираше своја линија призводи за убавина

Мета - 23.09.2022

Филмскиот актер Бред Пит лансираше сопствена линија на козметички производи, јавува Еј-би-си њуз . Колекцијата, наречена „Le Domaine Skincare“ („Ле Домен“) содржи линија производи што се одликуваат како вегански, родово неутрални и дизајнирани со ...