TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Несреќа во Словенија: Се судрија четири камиони, се запали се, еден загинат (видео)

Република - 13.02.2018

Во тешка сообраќајна несреќа во Словенија денеска загина Хрват, возач на камион. Во несреќата која се случила утрово учествувале четири камиони. Три возила изгореле во голем пожар, по судирот.

ВИДЕО: Четири товарни возила се судрија во Словенија, еден загинат

А1 On - 13.02.2018

Во тешка сообраќајна несреќа во Словенија во која што учествувале четири товарни возила загина едно лице. Три возила изгореа во големиот пожар до кој дојде по сообраќајката. Во пожарот изгоре цистерна со нафта, во која што загина 38-годишен Хрват, ...

Страшна несреќа во Словенија: Возач на цистерна изгорел во кабина (Фото)

Sky - 13.02.2018

На приморски автопат во Словенија дошло до страшна несреќа во која загинало едно лице. Како што јавуваат тамошните медиуми, една цистерна целосно изгорела по судир на четири товарни возила.

Неверојатна снимка: Погледнете го моментот кога огромниот пламен ги проголтува автомобилите...

Точка - 13.02.2018

На автопатот Пекинг - Харбин се превртила и запалила цистерна во која што се превезувал гас. Возачот и совозачот преживеале, но заработиле големи изгореници. Пламенот буквално „за секунда“ успеа да зароби дел автопатот на кој што имаше неколку ...

Четири товарни возила се судрија во Словенија, еден загинат

Тера - 14.02.2018

Во тешка сообраќајна несреќа во Словенија во која што учествувале четири товарни возила загина едно лице. Три возила изгореа во големиот пожар до кој дојде по сообраќајката. Во пожарот изгоре цистерна со нафта, во која што загина 38-годишен Хрват, ...

Неверојатна снимка: Погледнете го моментот кога огромниот пламен ги проголтува автомобилите...

Вечер - 13.02.2018

На автопатот Пекинг - Харбин се превртила и запалила цистерна во која што се превезувал гас. Возачот и совозачот преживеале, но заработиле големи изгореници. Пламенот буквално „за секунда" успеа да зароби дел автопатот на кој што имаше неколку ...