TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Овие три хороскопски знаци се родени да го менуваат светот, еден од нив посебно се истакнува

Независен - 28.09.2023

Промената на светот е тешка задача, но сепак е возможна, особено ако сте еден од овие три хороскопски знаци. Имаат големи способности и мотивација да постигнат големи планови и цели, за доброто на сите Овен Овенот знае како да ги мотивира луѓето.

Тешко е да ги разбудите: Овие три хороскопски знаци обожаваат да спијат

Убавина и Здравје

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 28.09.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Екран

За нив октомври и ноември ќе бидат знак на промена: 4 хороскопски знаци ги очекува успех на сите полиња во текот на овие 2 месеци

Женски магазин

Ова се 4-те најтопли хороскопски знаци, сите ги сакаат

Точка

Девојки, изберете мажи родени под овие хороскопски знаци: Ќе ве гледаат како кралица!

Попара

Кои хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение?

Еспресо

Убавина и Здравје Lady Во Центар Алсат-М Zoom

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

ТВ21 - 28.09.2023

ИНОВАТОРИТЕ често планираат да го променат светот со своите идеи. Тоа се надарени луѓе кои постојано смислуваат нешто за да решат одредени проблеми. Овие хороскопски знаци се мајстори во ова и можат да се пофалат со врвни иновации.

Доаѓа ретроградниот Марс, кој со себе носи хаос – Кои 4 хороскопски знаци ќе ја завршат годината неславно?

Црнобело

ТРИ знаци кои ќе ги следи среќа до крајот на 2023 година – сè што ќе посакаат може да им се оствари

Lady

Хороскопски знаци кои тешко се заљубуваат! Дали препознавате некој?

Попара

Нови врски и пеперутки во стомакот: На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

Женски магазин

Љубовџии на викендот: Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во љубовта овој викенд

Еспресо

Полната Месечина во Овен ќе им донесе среќа во љубовта на овие 3 хороскопски знаци!

Кафе пауза

Во Центар Женски магазин Алсат-М Zoom Zoom

Полната Месечина на 29 септември најмногу ќе му влијае на овој хороскопски знак!

Кафе пауза - 28.09.2023

Полната Месечина во знакот Овен која ќе настапи на 29 септември 2023 година, ќе биде особено значајна за луѓето родени во знакот Стрелец. Стрелците се познати по својата авантуристичка природа, страста за истражување, стремежот кон длабоко разбирање ...

Се наближува Полната Месечина во Овен – што значи тоа за секој хороскопски знак?

Вечер Прес

Полната месечина на 29.09 најмногу ќе влијае врз 4 хороскопски знаци: Еден од нив многу ќе профитира, а еве што ги очекува другите!

Убавина и Здравје

В петок е последната Супермесечина годинава: Четири знака ќе имаат судбински пресврт

Кајгана

Од утре атмосферата меѓу луѓето се менува! Месечината му се придружува на Сатурн и носи депресија, повреди и страдање

Во Центар

Полната Месечина на 29 септември ќе биде пресвртница за овој хороскопски знак

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 28.09.2023: Девици – не им се доверувајте на колегите, Ваги – ви треба ментален одмор

Црнобело - 28.09.2023

Скорпија – Немојте да се грижите за работите кои се надвор од ваша контрола и дозволете си да уживате во животот. На професионално поле ве очекува одличен период кој ќе ви даде можност да ги реализирате вашите ...

Крајот на неделата ќе им даде нова шанса: Два хороскопски знаци ќе поместат планини

Еспресо

Дневен хороскоп за 27.09.2023: Ракови – вашите желби се контрадикторни, Скорпии – ќе избегнете сериозна грешка

Црнобело

Хороскоп за 27 септември: На овој знак денеска судбината ќе им даде нова можност да го остварат својот сон

Lady

Руски астролог открива:Два хороскопски знаци треба да го зграпчат моментот во октомври, ги очекува голема финансиска добивка

Вечер Прес

Денешен Хороскоп: Еве што ве очекува денеска според хороскопот

Екран

Познат руски астролог открива кои два знака ќе имаат многу пари во октомври

Кајгана - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба неодамна предвиде голема финансиска добивка за два знака од Зодијакот. Таа тврди дека овие два знака во октомври ќе имаат одлична финансиска состојба, како да им се отвораат нови можности кои долгорочно ќе им ...