TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Модерен, женствен и никогаш не излегува од мода: Фустанот на Николина Пишек за кој сите зборуваат

Женски магазин - 08.12.2023

Кожениот фустан на Николина Пишек е апсолутен хит оваа сезона, а цената е вистинска зделка. Николина Пишек важи за дама со префинет моден вкус и беспрекорен стил, кој гордо го покажува каде и да се појави.

Миша Гроф и Николина Пишек повторно се „закачија“: Ќе ѝ дадам сè само ако полудам

Еспресо - 06.12.2023

Хрватската водителка Николина Пишек (50) неодамна проговори за врската и судскиот спор што го води со таткото на нејзиниот покоен сопруг Видоје , Витро Ристовиќ . Миша Гроф , како што е познат во јавноста, не ѝ остана должен, па се огласи и самиот.

Миша Гроф и Николина Пишек повторно се „закачија“: Ќе ѝ дадам сè само ако полудам

Убавина и Здравје - 07.12.2023

Хрватската водителка Николина Пишек (50) неодамна проговори за врската и судскиот спор што го води со таткото на нејзиниот покоен сопруг Видоје Ристовиќ . Миша Гроф , како што е познат во јавноста, не ѝ остана должен, па се огласи и самиот.