TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Трет ден човек гол шета низ улиците на Охрид

Скопје1 - 25.03.2020

Човек трет ден шета гол низ Охрид. И покрај тоа што за овој настан објавивме и вчера, сепак, и денеска иста слика. Мажот и денеска се шета гол низ Охрид, а никој не реагира. Граѓаните вознемирени бараат надлежните да превземат нешто.

+18: Сосема гол маж се прошета и лежеше на тротоар во центарот на Охрид (ВИДЕО)

Курир - 24.03.2020

Гол човек кој што вечерва се шеташе и лежеше во центарот на Охрид ги вознемири Охриѓани а предизвика и бура на реакции по социјалните мрежи. -Гол човек шеташе и лежеше на тротоар во центарот на Охрид, стои во објавеното видео на Фејсбук страницата ...

(ВИДЕО) Два дена се шетал гол во центарот на Охрид

Скопје1 - 24.03.2020

Човек два дена се соблекувал гол и стоел или лежел на тротоарот кај пазарот во Охрид, на „Булевар Туристичка“. Вечерва кога по втор пат го направил истото луѓе кои работат во околните објекти и живеат во околните згради повикале полиција која го ...

(Видео)+18: Сосема гол маж се прошета и лежеше на тротоар во центарот на Охрид

24Инфо - 25.03.2020

Гол човек кој што вечерва се шеташе и лежеше во центарот на Охрид ги вознемири Охриѓани а предизвика и бура на реакции по социјалните мрежи. -Гол човек шеташе и лежеше на тротоар во центарот на Охрид, стои во објавеното видео на Фејсбук страницата ...