TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Андријана Јаневска позираше во бикини, а пејачката ѝ напиша коментар - „Напред сестро“

Press24 - 14.08.2019

Македонската пејачка и виолинистка Андријана Јаневска е на летен одмор во Охрид од каде објави и фотографии во бикини. Пејачката навистина изгледа одлично, а за својот изглед доби и пофалби под фотографиите.

Се соблече и Андријана Јаневска – Пејачката дефинитивно ги има најдолгите нозе на естрадата

Убавина и Здравје - 14.08.2019

Андријана Јаневска секое лето традиционално објавува фотографии од плажа на кои позира во костим за капење. Познатата пејачка и виолинистка традицијата ја запази и годинава и ги почести фановите со фотка на која во преден план се нејзините долги ...

Андријана Јаневска позираше пред сопругот во бикини, а коментарот од Мијата ја остави во чудење! (фото)

Вистина.мк - 14.08.2019

Пејачката и виолинистка Андријана Јаневска како по некоја традиција, секое лето редовно објавува фотографии од дестинацијата на нејзиниот семеен летен одмор, но со фокус во нејзиното згодно тело.

(ФОТО) Андријана Јаневска позираше во бикини

iPortal - 14.08.2019

Македонската пејачка и виолинистка Андријана Јаневска е на летен одмор во Охрид од каде објави и фотографии во бикини. Пејачката навистина изгледа одлично, а за својот изглед доби и пофалби под фотографиите.

Андријана Јаневска позираше пред сопругот во бикини, а коментарот од Мијата ја остави во чудење

Скопје24 - 14.08.2019

Пејачката и виолинистка Андријана Јаневска како по некоја традиција, секое лето редовно објавува фотографии од дестинацијата на нејзиниот семеен летен одмор, но со фокус во нејзиното тело.