TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Почина актер од серијата „Пријатели“! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 25.10.2021

Американскиот актер Џејмс Мајкл Тајлер , кој е најпознат по улогата на Гантер во серијата „Пријатели“, почина на 59 години. Тајлер починал мирно во својата куќа во Лос Анџелес во недела утрото, се наведува во соопштението од неговиот менаџер.

Почина Гантер од „Пријатели“

Fashionel

(ВИДЕО) „ПРИЈАТЕЛИТЕ“ ПОВЕЌЕ НЕМА ДА БИДАТ ИСТИ: Рејчел се прости од својот Гантер – Џенифер испрати емотивна порака!

Екран

Почина Гантер од „Пријатели“. Ова се неговите најпознати моменти во серијата

Факултети

(ФОТО) „ПОЧИВАЈ ВО МИР, ПРИЈАТЕЛЕ! Потресно збогување на Џои од колега од познатата серија

Екран

Почина Џејмс Мајкл Тајлер – легендарниот Гантер од „Пријатели“

Точка

Почина Џејмс Мајкл Тајлер – легендарниот Гантер од „Пријатели“

Пулс24

Локално Сакам да кажам Телма Република Мастило

Почина Џејмс Мајкл Тајлер од „Пријатели“

Скопје1 - 25.10.2021

Актерот Џејмс Мајкл Тајлер ја загуби битката со ракот на 59-годишна возраст. Актерот кој го глумеше Гинтер во хит серијата „Пријатели“, починал дома во Лос Анџелес во неделата наутро, се наведува во изјавата на неговиот менаџер.

Почина актерот Џејмс Мајкл Тајлер од „Пријатели“

Република

Почина Џејмс Мајкл Тајлер, актерот од серијата „Пријатели“

Денар

Почина Џејмс Мајкл Тајлер, актерот од серијата „Пријатели“

MTM

Почина актерот Џејмс Мајкл Тајлер, Гинтер од серијата „Пријатели“.

Тера