TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Криси им се извини на жртвите: „Пишував одвратни пораки, жал ми е, сега се сменив“

Попара - 15.06.2021

Тајген го прекина едномесечниот молк на социјалните мрежи признавајќи дека се ‘срами’од одвратните твитови испратени до Кортни Стоден, која во тоа време имала 16 години. Криси рече дека „сега сфаќа“ и „не бара ниту заслужува сочувство“ Криси Тајген ...

ФОТО | Криси Тајген во нова сајбер драма: Се извини на сите што ги повредила со своите објави на социјалните мрежи

Слободен Печат - 15.06.2021

Криси Тајген сопругата на пејачот Џон Леџенд, која има повеќе од 13,5 милиони следбеници на социјалната мрежа „Твитер“, изјави дека се вратила на социјалните мрежи за да им се извини на сите што ги повредила со своите објави – „Јас бев трол и жалам ...

Криси Тајген уште еднаш ѝ се извини на Кортни Стоден за непристојните понижувачки објави

iPortal - 15.06.2021

Американската манекенка Криси Тајген уште еднаш, овојпат со подолг напис, се извини за непристојните понижувачки објави на Твитер, упатени кон својата колешка Кортни Стоден. „Ова беа МНОГУ понижувачки неколку недели.

Криси Тајген уште еднаш ѝ се извини на Кортни Стоден

Опсервер - 15.06.2021

– Американската манекенка Криси Тајген уште еднаш, овојпат со подолг напис, се извини за непристојните понижувачки објави на Твитер, упатени кон својата колешка Кортни Стоден. „Ова беа МНОГУ понижувачки неколку недели.

Криси Тајген уште еднаш ѝ се извини на Кортни Стоден

Либертас - 15.06.2021

– Американската манекенка Криси Тајген уште еднаш, овојпат со подолг напис, се извини за непристојните понижувачки објави на Твитер, упатени кон својата колешка Кортни Стоден. „Ова беа МНОГУ понижувачки неколку недели.

Криси Тајген уште еднаш ѝ се извини на Кортни Стоден

MakPress - 16.06.2021

Американската манекенка Криси Тајген уште еднаш, овојпат со подолг напис, се извини за непристојните понижувачки објави на Твитер, упатени кон својата колешка Кортни Стоден. „Ова беа МНОГУ понижувачки неколку недели.