TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 15. јануари 2022 година

Канал5 - 15.01.2022

Дневен хороскоп за сабота, 15. јануари 2022 година. Јарец 22.12.-20.1. Љубов Вашата љубовна врска добро се развива , а денеска сте способни да читате и меѓу редови. Ќе ги погодувате желбите на партнерот.

Викенд љубовен хороскоп за 15 и 16 Јануари

ММС - 15.01.2022

Викенд љубовен хороскоп за 15 и 16 јануари Овен Делувате задоволно во нечие друштво и знаете како да создадете атмосфера со љубов. Важно е правилно да процените нечии чувства, сè што се случува помеѓу вас и вашата сакана е секогаш „најдобриот дел од ...

Дневен хороскоп за 15 јануари: Уживаjте во животот со полна душа

Слободен Печат - 15.01.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 15 јануари, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. На професионално поле, ќе имате доволно енергија за пообемна работа. Ќе добиете добра деловна понуда од странство која ќе ви создаде можност и за ...

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 15 ЈАНУАРИ: Биковите организираат добра забава, Близнаците се подготвуваат за патување, а ...

Еспресо - 15.01.2022

На професионално поле, ќе имате доволно енергија за пообемна работа. Ќе добиете добра деловна понуда од странство која ќе ви создаде можност и за добра заработувачка. На емотивно поле, ќе имате шанса да запознаете личност која е многу успешна во ...

Дневен хороскоп за сабота, 15.01.2022: Постои граница помеѓу практичните интереси и емоционалното задоволство, не е ...

Екран - 15.01.2022

Овен Љубов: Не сакате да пропуштите ненадејна можност за емотивно зближување. Одговорете на нечии „сигнали“ или љубовна порака. Работа: Ве привлекуваат големи предизвици или можност да ги тестирате своите способности под необични услови.

Дневен хороскоп за 14 јануари: Внимавајте на зборовите што ги изговарате денес

Слободен Печат - 14.01.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 14 јануари, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Денот е одличен за се’ што е поврзано со пари и финансиски трансакции. На емотивно поле, користете имагинација, илузија, соништа за да стигнете до ...

Дневен хороскоп за 14. јануари 2022 година

Канал5 - 14.01.2022

Дневен хороскоп за петок, 14. јануари 2022 година. Јарец 22.12.-20.1. Љубов Вашето семејстов како да ве окупира за себе , па денеска немате многу време за партнерот. Организирајте се. Кариера на дневен ред ќе се најде мала анализа за една заостаната ...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 14 јануари (петок): Сè оди по планот, опуштете се!

Убавина и Здравје - 14.01.2022

Бикот е среќен, Терезијата е осамена, Девицата е несреќна, Скорпијата е задоволна Работа: Секогаш може подобро и вие тоа најдобро го знаете, па затоа поработете на организацијата и плановите за наредниот период.

Одличен ден за Близнаците, ново запознавање за хороскопскиот знак Рак: Дневен хороскоп (14.01.2022)

Скопје24 - 14.01.2022

Овен (21.03 – 20.04) Ако вложите малку труд и шарм, сигурно ќе го остварите она што сте го зацртале. Во љубовта слободните може да очекуваат интересна средба која може да премине во нешто посериозно.

Дневен хороскоп: Бидете подготвени - овој знак ќе добие покачување на плата

Press24 - 14.01.2022

Овен Работа: Секогаш можете подобро и вие тоа најдобро го знаете, затоа поработете на организацијата и плановите за следниот период. Љубов: Не форсирајте ништо, време е за лесни приказни и комуникација без големи обврски и очекувања.

Дневен хороскоп (14 јануари 2022)

Нетпрес - 14.01.2022

Овен Работа: Секогаш можете подобро и вие тоа најдобро го знаете, затоа поработете на организацијата и плановите за следниот период. Љубов: Не форсирајте ништо, време е за лесни приказни и комуникација без големи обврски и очекувања.

Дневен хороскоп за петок, 14.01.2022: Средбата со една личност е повеќе како игра на „емоционално прикривање“ и ...

Екран - 14.01.2022

Овен Љубов: Расположени сте, нема причина да бегате од „љубовните сигнали“. Овозможете си некоја омилена забава. Работа: Имате добра проценка за различните можности на деловната сцена и знаете како сугестивно да дејствувате на околината.

Хороскоп за петок, 14 јануари

Кумановски м. - 14.01.2022

Овен Работа: Секогаш можете подобро и вие тоа најдобро го знаете, затоа поработете на организацијата и плановите за следниот период. Љубов: Не форсирајте ништо, време е за лесни приказни и комуникација без големи обврски и очекувања.

Дневен хороскоп за петок (14.01.2022)

4NEWS - 14.01.2022

Овен Работа: Секогаш можете подобро и вие тоа најдобро го знаете, затоа поработете на организацијата и плановите за следниот период. Љубов: Не форсирајте ништо, време е за лесни приказни и комуникација без големи обврски и очекувања.

Девиците ќе имаат поволен ден во љубовта, Овенот да не се форсира дневен хорокоп за 14. јануари

Zoom - 14.01.2022

Овен Работа: Секогаш можете подобро и вие тоа најдобро го знаете, затоа поработете на организацијата и плановите за следниот период. Љубов: Не форсирајте ништо, време е за лесни приказни и комуникација без големи обврски и очекувања.

Дневен хороскоп (14 јануари 2022)

Вистина.мк - 14.01.2022

Работа: Секогаш можете подобро и вие тоа најдобро го знаете, затоа поработете на организацијата и плановите за следниот период. Љубов: Не форсирајте ништо, време е за лесни приказни и комуникација без големи обврски и очекувања. Здравје: Многу добро.

3 хороскопски знаци ќе имаат неверојатна среќа во љубовта – почнувајќи од денеска

Скопје24 - 13.01.2022

Еден од најчестите проблеми кога станува збор за одржување на партнерските односи е лошата комуникација како и неможноста да се донесат заеднички одлуки. Сепак, Месечината во знакот Близнаци ќе ви даде шанса да ги надминете овие проблеми.