TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Софија Вергара позирала потполно гола

Екран - 17.10.2020

Нејзината фигура на 49. години ги остава без здив мажите ширум светот Софија Вергара е најплатената актерка, но и една од најатрактивните во светот. Нејзината фигура на 49. години ги остава мажите без здив, но и жените кои копнеат по такво тело.

Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите (фото)

Хитпортал - 17.10.2020

Од убавината на која никој не останал рамнодушен на прекрасната Софија Вергера никогаш не е доста. Дека изгледа неодоливо и на 49 години покажа со својата фотографија која што таа ја објави на својот Инстаграм профил во која открива како изгледа ...

(ФОТО) Софија Вергара гола во када

iPortal - 17.10.2020

Познатата атрактивна актерка Софија Вергара спаѓа во онаа група на среќни жени кои се разубавуваат како што стареат па оттука можеме со сигурност да потврдиме дека таа денес изгледа многу подобро отколку претходно.

(Фото) Софија Вергара позира гола во када

Репортер - 17.10.2020

Глумицата Софија Вергара го украде вниманието на социјалните мрежи, објавувајќи фотографии од нејзините снимање од минатото на кои таа е гола. Глумицата се потсети на едно од снимањата каде позира гола во када, фотографии за кои доби само пофални ...

Софија Вергара објави провокативна фотографија

ЗаЗабава - 17.10.2020

Софија Вергара е жена по која лудуваат мажите. На својот профил на Инстаграм, таа објави една фотографија од снимките кога беше фотографирана целосно гола во када. Дефинитивно и на 49 години таа изгледа ...

Стил на денот: Софија Вергара во есенско кежуал издание

Женски магазин - 17.10.2020

Софија Вергара важи за една од најубавите актерки. Нејзиниот стил вообичаено е впечатлив, но и таа знае некогаш да изненади. Имено, на нејзиниот Инстаграм профил сподели фотографија на која носи џемпер, фармерки и високи потпетици, а со ова кежуал ...

Софија Вергара гола во када…(ФОТО)

Локално - 17.10.2020

Една од најсексапилните жени во светот и sвезда на серијата „Модерно семејство“, Колумбијката Софија Вергара, е на врвот на листата на „Форбс“ за најплатени актерки во светот. Се проценува дека таа заработила неверојатни 43 милиони долари за 12 ...

Софија Вергара во детството: Некогаш насмеано девојче со руса коса, денес една од најпосакуваните жени

Хаштаг - 16.10.2020

Колумбиската актерка, Софија Вергара која својата кариера ја започна како манекенка, а во 2003 година се пресели во САД, каде се прослави глумејќи во филмот „Chasing Papi“, на својата официјална страница има споделено неколку фотографии од своето ...

Софија Вергара позира целосно гола (ФОТО)

Канал5 - 16.10.2020

Актерката Софија Вергара на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која позира гола, а за помалку од 24 часа заработи скоро 800.000 лајкови и многу комплименти од нејзините обожаватели.

Софија Вергара позира сосема гола во када ФОТО

+инфо - 16.10.2020

Атрактивната актерка Софија Вергара (48) со години пали и гаси на сцената, а честопати се сеќава на снимањата од пред неколку години. Најчесто нејзините фотографии се од деведесеттите години, а нејзините обожаватели секогаш ѝ велат дека воопшто не ...

Експлозивни фотки на Софија Вергара: Гола во када!

Слободен Печат - 16.10.2020

Актерката на социјалните мрежи често објавува фотографии од стари фотосесии или снимања. Во својата младост таа била желба на многу мажи, а денес таа желба сеуште трае. Атрактивната актерка Софија Вергара (48) со години блеска на сцената , а ...