TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќерката на Стивен Спилберг ќе снима филмови за возрасни, од славниот режисер доби поддршка да си го оствари сонот

iPortal - 21.02.2020

Режисерот Стивен Спилберг ја поддржа желбата на својата ќерка Микаела да се оствари како актерка во филмови за возрасни. Микаела Спилберг, посвоената ќерка на Стивен Спилберг, неодамна објави дека планира да започне кариера во индустријата за ...

Ќерката на Спилберг влегува во индустријата на филмови за возрасни

Пулс24 - 21.02.2020

Посвоената ќерка на Стивен Спилберг вели дека има самопроизведено видеа за забава за возрасни и е аспирант за сексуална работничка, се вели во нејзиното интервју. Микаела Спилберг, едно од седумте деца на славниот режисер, започна со ...

Ќерката на Стивен Спилберг снима филмови за возрасни

Вечер - 20.02.2020

Режисерот Стивен Спилберг ја поддржа желбата на својата ќерка да се оствари како актерка во филмови за возрасни. Микaела Спилберг, посвоената ќерка на Стивен Спилберг, неодамна објави дека планира да започне кариера во индустријата за возрасни.

Пусти Спилберг

Оff.net - 20.02.2020

23-годишната ќерка на Стивен Спилберг објави дека почнала порно кариера (за сега соло), дека истата ќе ја надополни со стриптиз кариера, и дека татко и комплетно го поддржува нејзиниот избор.

Ќерката на Стивен Спилберг откри дека снима порно-филмови

+инфо - 20.02.2020

Ќерката на Спилберг, која живее во Нешвил, Тенеси, веќе поднела барање да стане сексуален работник. Ќeрката на Стивен Спилберг вели дека сама снимила видео за возрасни и е дека сака да стане сексуална работничка во новото интервју за британски „Сан“.

Ќерката на Спилберг реши да стане порно актерка – Еве што вели тој на тоа! (ФОТО)

Слободен Печат - 20.02.2020

Микаела Спилберг (25) посвоената ќерка на познатиот холивудски режисер Стивен Спилберг, откри дека снима порно ...

Ќерката на славниот режисер Стивен Спилберг снима порнографски филмови

Убавина и Здравје - 20.02.2020

Во ексклузивното интервју за британскиот таблоид The Sun , посвоената ќерка на популарниот холивудски режисер Стивен Спилберг , Микаела Спилберг , раскажа дека планира да влезе во порнофграфската индустрија.

Ќерката на познатиот режисер ќе снима порно филмови: Еве што има да каже тој

Локално - 20.02.2020

Микаела Спилберг, посвоената ќерка на познатиот холивудски режисер Стивен Спилберг, откри дека ќе снима порно филмови. Во ексклузивниот разговор за британскиот Sun, таа открила дека веќе снима соло настапи, а кога ќе се регистрира како сексуална ...

Ќерката на Стивен Спилберг снима порно филмови, а славниот режисер целосно ја поддржува: “Не гледам ништо лошо во тоа”

Точка - 20.02.2020

Режисерот Стивен Спилберг ја поддржал желбата на ќерката Микаела да се оствари како актерка во филмови за возрасни. Микаела Спилберг која е инаку посвоена ќерка на Стивен, неодамна објавила дека планира да започне кариера во индустријата за ...

(Фото) Ќерката на Стивен Спилберг сака да е порноглумица и веќе објави порноклипови

Репортер - 20.02.2020

Микаела, посвоената ќерка на режисерот Стивен Спилберг и неговата сопруга Кејт Кепшо, сака да стане порно sвезда. Таа веќе сними неколкu видеа, соло порноклипови, и ги објави на ПорнХаб, но подоцна ги отстрани затоа што чека лиценца.

Ќерката на Стивен Спилберг почна да снима филмови за возрасни, а тој има јасен став за нејзината одлука

Вистина.мк - 20.02.2020

Режисерот Стивен Спилберг ја поддржа желбата на неговата ќерка Микаела да биде актерка во филмови за возрасни. Микаела Спилберг, посвоената ќерка на Стивен Спилберг, неодамна објави дека планира да започне со кариера во индустријата за возрасни.

(ФОТО) Ќерката на славниот режисер, Стивен Спилберг, му рекла:„Тато ќе снимам филмови за возрасни!“

Екран - 20.02.2020

Спилберг има седум деца, а Микаела рекла дека не сака да зависи од нејзините родители, туку дека сака да стане финансиски независна. Таа вели дека нејзините родители ќе бидат горди на неа кога ќе видат што направила… Ќерката на Стивен Спилберг (73), ...

„Amazing Stories“: Погледнете го трејлерот за новата ТВ-серија на Стивен Спилберг

Кајгана - 19.02.2020

Apple објави трејлер со кој најавува антологиска серија во продукција на Стивен Спилберг. Новата телевизиска серија „Amazing Stories“ ќе се прикажува од 6 март на Apple TV Plus сервисот, а ја оживува истоимената серија на NBC, која за првпат е ...

Ќерката на Стивен Спилберг почна да снима филмови за возрасни, а неговиот став многу татковци ќе го осудат!

Курир - 20.02.2020

Режисерот Стивен Спилберг ја поддржа желбата на неговата ќерка Микаела да биде актерка во филмови за возрасни. Микаела Спилберг, посвоената ќерка на Стивен Спилберг, неодамна објави дека планира да започне со кариера во индустријата за возрасни.

Ќерката на Стивен Спилберг сака да снима порно-филмови

Нетпрес - 20.02.2020

Ќeрката на Стивен Спилберг вели дека сама снимила видео за возрасни и дека сака да стане сексуална работничка во новото интервју за британски „Сан“. Микаела Спилберг, едно од седумте деца на славниот режисер, започнала со самостојна продукција на ...