TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб

Сител - 15.04.2019

Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица.

Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека

Макфакс - 15.04.2019

Деветнаесетгодишна девојка од Србија, која живее во Скопје, пријавила дека вчера во 3 часот по полноќ била нападната пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“. Како што соопшти МВР, според пријавата, нападот го извршиле неколку женски ...

Девојка од Србија нападната од четири насилнички во Скопје

24Инфо - 15.04.2019

Девојка од Србија била напдната од четири девојки, вчера утрото во центарот на Скопје. Според полицијата, вчера на пладне Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје пријавила во ПС Центар, дека истиот ден околу 3.30 часот пред ноќен клуб ...

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб- еве ги деталите

Курир - 15.04.2019

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку ...

Србинка истепана пред дискотека во Скопје

Press24 - 15.04.2019

Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Центар, 19-годишната Т.С. од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски ...

Неколку женски лица тепале девојка пред ноќен клуб во центарот на Скопје

еМагазин - 15.04.2019

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку ...

Драма во Скопје: Неколку девојки ја истепале пред ноќниот клуб

Centar - 15.04.2019

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку ...

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб

МКД - 15.04.2019

Српска тинејџерка била истепана пред познат скопски ноќен клуб од неколку женски лица. „Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен ...

Млада Србинка нападната од неколку женски лица вчера во Центар

Република - 15.04.2019

Вчера напладне во Полициската станица Центар, Т.С. (19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“, општина Центар, била физички нападната од неколку женски ...

Србинка физички нападната во Скопје

Скопје1 - 15.04.2019

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку ...

Девојки истепале србинка пред дискотеката „Avenue“

MakPress - 16.04.2019

Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица.

Деветнаесет годишна србинка нападната пред ноќен клуб

Опсервер - 16.04.2019

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку ...