TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Долги нозе, кратки панталончиња!!!

Канал5 - 19.03.2019

Светска музичка ѕвезда позната по извонредниот глас, сега ја воодушеви публиката со своите совршени нозе. Тејлор Свифт на фестивалот„IHeart“ во Лос Анџелес на кој доби награда за најдобра концертна турнеја за 2018 година со својот изглед и стајлинг ...

Опасно жешки панталончиња и вртоглаво високи нозе

Таратур - 19.03.2019

Освен што ги импресионира своите обожаватели со својот глас, Тејлор Свифт заведува и провоцира и со своите фантастично високи и секси нозе. На фестивалот„IHeart“ во Лос Анџелес на кој доби награда за најдобра концертна турнеја за 2018 година со ...