TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Калиопи сподели фотографии на кои ужива во друштво на семејството: Tи благодарам мамо… Те сакам!

Слободен Печат - 19.04.2021

Пандемијата на коронавирусот целосно го поремети текот на животот, но и на работењето, па така многу естрадни ѕвезди наместо на настапите и творењето, им се посветија на своите членови од семејството.

Калиопи сподели скапоцени моменти со мајка ѝ: Ти благодарам мамо што сè уште му пркосиш на времето со својот младешки ...

Женски магазин - 19.04.2021

Госпоѓа Марија зрачи со позитивна енергија и младешки дух. За еден од најдобрите вокали во земјава, слободно може да кажеме дека и денес на 54 години изгледа непроменето , односно о на што е евидентно денес е тоа дека нашата дива, Калиопи, изгледа ...

Не ја покажува во јавност: Вака изгледа мајката на Калиопи (фото)

Вистина.мк - 19.04.2021

Калиопи Букле важи за една од најпознатите пејачки како во Македонија така и во регионот. Таа често е активна на социјалните мрежи преку кои се дружи со љубителите на нејзината музика. Откако зафати пандемијата со коронавирусот, Калиопи како и ...

Калиопи сподели прекрасни фотки со мајка ѝ и сестра ѝ во домашна атмосфера: „Ти благодарам мамо“

Црнобело - 19.04.2021

„Добрата страна на пандемијата - скапоцени моменти како овој... Ти благодарам мамо што сè уште му пркосиш на времето со својот младешки дух“, напиша поп дивата во описот на прекрасните семејни фотки.

Не ја покажува во јавност: Вака изгледа мајката на Калиопи (фото)

Курир - 19.04.2021

Калиопи Букле важи за една од најпознатите пејачки како во Македонија така и во регионот. Таа често е активна на социјалните мрежи преку кои се дружи со љубителите на нејзината музика. Откако зафати пандемијата со коронавирусот, Калиопи како и ...