TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за петок (26. февруари)

ТВ21 - 26.02.2021

ОВЕН Работа: Конечно дошло до олеснување и раст на ентузијазмот. Ви се враќа животната енергија, па ќе бидете поотворени. Љубов: Ако сте сами, можно е сосема неочеквуано да влезете во врска со вам позната личност.

Дневен хороскоп за 25. февруари 2021 година

Канал5 - 25.02.2021

Дневен хороскоп за четврток, 25. февруари 2021 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Ви претстои излегување на интересно место полно со уметнички вибрации и убави луѓе. Кариера Оние чија работа е поврзана со настапи или презентации , денеска ќе постигнат ...

Дневен хороскоп за четврток 25 февруари 2021

Акцент - 25.02.2021

ОВЕН Работа: Пробувате да ги исправите грешките кои сте ги направиле, во желба работата да ја завршите што порано. Љубов: Емотивно сте незадоволни од односот, така да се дистанцирате од партнерот. Здравје: Истрошени сте, одмор ви е неопходен.

Дневен хороскоп: Еден знак ќе запознае нова љубов на работа

Press24 - 25.02.2021

ОВЕН Работа: Лекциите кои сте ги научиле во минатиот период, конечно, ќе може да ги примените и да наидете на разбирање и поддршка. Љубов: Се чувствувате тесно во својата кожа, партнерот може да ви биде здодевен, а желбата за запознавање нови луѓе е ...

Дневен хороскоп за четврток 25 февруари 2021

Вистина.мк - 25.02.2021

ОВЕН Работа: Пробувате да ги исправите грешките кои сте ги направиле, во желба работата да ја завршите што порано. Љубов: Емотивно сте незадоволни од односот, така да се дистанцирате од партнерот. Здравје: Истрошени сте, одмор ви е неопходен.

Дневен хороскоп за четврток, 25.02.2021: Близнаците најсигурни во семејството, Лавот во дилема, Стрелецот слободно може ...

Екран - 25.02.2021

Овен Љубов: Емотивните дилеми не треба да се продлабочуваат со погрешни одговори, партнерот очекува да ги исполните ветувањата. Работа: На состанокот со соработниците, повремено ви недостасува трпеливост и чувство за дипломатски манири.

Дневен хороскоп за четврток (25. февруари)

ТВ21 - 25.02.2021

ОВЕН Работа: Лекциите кои сте ги научиле во минатиот период, конечно, ќе може да ги примените и да наидете на разбирање и поддршка. Љубов: Се чувствувате тесно во својата кожа, партнерот може да ви биде здодевен, а желбата за запознавање нови луѓе е ...

Какви се хороскопските знаци кога вистински ќе се заљубат?

Скопје24 - 24.02.2021

Овен Кога Овенот ќе се вљуби, тогаш тоа е сериозно и тој бестрашно и цврсто се држи за љубовта. Не размислува дали нешто може да тргне наопаку или дали можеби ќе биде повреден. Тој е премногу ентузијастичен и уверен во својата нова љубов дека тоа е ...

„Бомбардирање со љубов“ е страшна техника на манипулативните партнери

Црнобело - 24.02.2021

Манипулативните луѓе ја користат оваа техника за потоа да го контролираат партнерот. Нивната „мета“ станува зависна од ова огромно прикажување на љубов, па кога подоцна предаторите ќе се повлечат, метата го бара истото што го добила на почетокот.