TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Расел Кроу се „заобли“

Бриф - 08.11.2019

Холивудскиот актер Расел Кроу (55) се прослави со улогата на Гладијаторот во истоимениот филм, но неговите најнови фотографии покажуваат дека тие денови биле многу одамна. На аеродромот во Сиднеј, Австралиецот покажа малку поинаков „изглед“.

Некогаш беше згоден заводник , а сега е запуштен и дебел (ФОТО)

Канал5 - 08.11.2019

Некогаш беше мускулестиот Максимус Децимус Меридиус во ,,Гладијатор” , а денеска Расел Кроу не се препознава во предебело и запуштено издание. Денеска светските медиуми се преполни со неговите најнови фотографии направени на аеродромот во Сиднеј, ...

Расел Кроу се здебели за новата улога

Макфакс - 08.11.2019

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на Гладијатор во истоимениот филм, тогаш Расел Кроу (55) го отелотвори мускулестиот римски генерал Максим Декимус Меридиус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови.

Расел Кроу се здебели до непрепознатливост

Локално - 08.11.2019

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на гладијатор во истоимениот филм, а во тоа време Расел Кроу го отелотвори мускулестиот римски генерал Максимус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови.

(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога

Репортер - 08.11.2019

Глумецот Расел Кроу се здебели за новата улога, пишуваат светските медиуми. Актерот направил драстична трансформација за улогата во филмот Unhinged. „За разлика од макотрпните вежби кои мораше да ги прави за да изгледа супериорно во филмот на ...

Расел Кроу видно здебелен разговара со пријателка со рацете во панталони (фото)

Црнобело - 08.11.2019

55-годишниот актер значително ја зголемил својата тежина, за потребите на филмот „Unhinged“. Овојпат, тој ќе се појави во улогата на демнач психопат. Неодамна, на аеродромот во Сиднеј, актерот ја покажа неговата нова фигура.

Секси гладијаторот по кој некогаш лудуваа многу жени, денес непрепознатлив

iPortal - 08.11.2019

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на гладијатор во истоимениот филм, а во тоа време Расел Кроу го отелотвори мускулестиот римски генерал Максимус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови.

Расел Кроу се здебели за новата улога (ФОТО)

MTM - 08.11.2019

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на Гладијатор во истоимениот филм, тогаш Расел Кроу (55) го отелотвори мускулестиот римски генерал Максим Декимус Меридиус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови.