TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Слобода Миќаловиќ на столбот на срамот: Се појави видеоснимка на која го клоца кучето! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 22.11.2020

Скандалозно однесување на глумицата! Популарната српска актерка Слобода Миќаловиќ се најде на столбот на срамот откако во јавноста процури видеоснимка на која сегледа како го шутира кучето.

Шокантна сцена: Познатата српска глумица снимена како го клоца кучето среде бел ден во центарот на Белград

Пулс24 - 21.11.2020

Една од најпознатите српски актерки, Слобода Слоба Миќаловиќ, луѓето едноставно ја обожаваат, но по оваа сцена, веројатно многумина ќе го сменат своето мислење за неа. Имено, Слобода неодамна зеде домашно милениче, а сега беше снимена на улица каде ...